Hlavní navigace

Bezdratovy router pro vysokorychlostni prenos ASUS WL-500W Super Speed N

[Tisková zpráva] Multifunkční bezdrátový router pro vysokorychlostní přenosy dat pomocí standardu 802.11n

Sdílet

Praha 4. října 2006 – ASUSTeK Computers Inc. (ASUS), přední poskytovatel vysoce výkonných bezdrátových řešení, představil multifunkční bezdrátový router WL-500W Super Speed N, který podporuje nejnovější navrhovanou technologii 802.11n zajišťující vysokorychlostní přenosy dat a bezkonkurenční interoperabilitu zařízení s podporou tohoto standardu. Router rovněž disponuje funkcemi Download Master a USB Plug-n’-Share pro pohodlné stahování a pro sdílení tiskáren, webových kamer a externích pevných disků.

Rychlejší než kabelová síť
Router WL-500W podporuje nejnovější připravovanou bezdrátovou technologii, která je označována jako 802.11n. Díky technologii MIMO (Multiple Input, Multiple Output) WL-500W dosahuje rychlostí vyšších než 100 Mbps, stává se tak skvělým partnerem pro práci s multimédii a dalšími aplikacemi. Produkty 802.11n jsou plně zpětně kompatibilní s dřívějšími zařízeními standardů 802.11 b/g.

Download Master – opravdové “bezdrátové médium“
Změňte WL-500W na bezdrátové paměťové zařízení připojením externího pevného disku a využijte možnosti praktické funkce Download Master. Jedná se o unikání technologii, kterou jsou vybavena bezdrátová řešení ASUS, a která zahrnuje několik inovací pro zjednodušení procesu stahování dat. Uživatel notebooku získává možnost jednoduše vytvořit frontu pro stahování a nastavit priority stahování u jednotlivých souborů, pak svůj počítač odpojit a WL-500W s technologií Download Master zařídí vše ostatní. A možnost vzdáleného přistupu? WL-500W rovněž podporuje nastavení fronty přes internet. Po návratu domů nebo do kanceláře, jsou požadované soubory připraveny na externím pevném disku.

Plug-n’-Share
WL-500W nabízí celou řadu funkcí technologie USB Plug-n’-Share. Bez ohledu na to, zda se jedná o pevný disk, tiskárnu nebo webkameru, stačí tato zařízení připojit přes USB 2.0 porty a od tohoto okamžiku jsou dostupná pro sdílení ostatními zařízeními v síti.

Další užitečnou funkcí je připojení pevných disků technologií Plug-n’-Share. V takovém případě pevný disk funguje jako ftp server, který umožňuje zálohovat data a používat funkci operačního systému Windows – okolní počítače pro prohlížení obsahu pevného disku. Všechny tyto funkce jsou k dispozici bez připojení WL-500W k jakémukoliv počítači.

Více informací o WL-500W a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).