Hlavní navigace

Bezpečnost v základu

[Tisková zpráva] Bezpečnostní brány společnosti ZyXEL patří mezi špičkové produkty v oblasti zabezpečení počítačových sítí. Své kvality prokázaly v celé řadě testů, pyšní se mnoha prestižními oceněními a jsou certifikovány uznávanými asociacemi.

Sdílet

Výhodou bezpečnostních bran značky ZyXEL je, že profesionální funkce jsou k dispozici již od základních modelů, které jsou určeny pro domácí uživatele nebo malé firemní sítě. To dokazují firewally ZyWALL 2 a ZyWALL 5. Jedná se o dvě nejmenší bezpečnostní brány z velké rodiny produktů označovaných jako ZyWALL. ZyWALL 2 je určen pro sítě do 10 zařízení, ZyWALL 5 pro sítě do 30 zařízení.

Technologie pro bezpečnost
Oba ZyWALLy jsou vybaveny souborem technologií, které zajišťují maximální bezpečnost sítě. Robustní firewall je certifikován asociací ICSA, nabízí maximální zabezpečení a spolehlivost. Používá technologie Stateful Packet Inspection a Denial of Service (DoS), navíc doplněné o službu BlueCoat, která chrání počítače v síti před spywarem, malwarem, phishingem a jinými útoky z internetu. Tím supluje funkci softwarového bezpečnostního balíku, což šetří výkonové prostředky počítačů v síti. Produkty ZyWALL používají velmi sofistikované filtrování obsahu, takže dokážou zabránit přístupu na nevhodné či nežádoucí internetové stránky. Pro ještě vyšší bezpečnost lze dokonce přímo v zařízeních zakázat Javu, ActiveX a Cookies, což jsou v mnoha případech zdroje nákazy při neopatrném surfování.

Práce z domova
Oba produkty jsou vybaveny technologií VPN (Virtuální privátní síť), díky které se lze přímo z internetu přihlásit do vnitřní sítě. Díky šifrování je takové připojení stejně bezpečné, jako kdybyste seděli ve své kanceláři. Odkudkoliv tak můžete mít přístup na firemní servery, tiskárny, Exchange i další komponenty v síti.

Kvalita pro každého
Další výhodou zmíněných zařízení je velmi příznivá cena. Oba patří mezi bestsellery, kterými ZyXEL označuje produkty, které se prodávají ve velkém a za nejlepší možnou cenu. Zákazník se nemusí obávat zastarání produktu. ZyWALL 2 s novým firmwarem nabízí například více současně vytvořených VPN tunelů, ZyWALL 5 má univerzální rozšiřující slot, díky němuž je možné jej rozšířit třeba o Wi-Fi. V rámci kampaně Bestseller mají navíc oba produkty nadstandardní záruku 3 roky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).