Hlavní navigace

Bezpečnostní aplikace AVG doporučují čtenáři časopisu VARBusiness

[Tisková zpráva] Brno, Česká republika, 20. února 2007 – Grisoft, dodavatel bezpečnostního software AVG, získal ocenění odborného časopisu VARBusiness Magazine. Čtenáři z řad poskytovatelů IT řešení vyhodnotili produktovou řadu AVG 7.5 jako nejlepší alternativu k nabídce zavedených dodavatelů bezpečnostního software v USA.

Sdílet

Podle Lawrence M. Walsh, redaktora VARBusiness Magazine, existuje řada důvodů, proč prodejci a systémoví integrátoři dávají přednost řešením alternativních dodavatelů: „Produkty, jako jsou ty od GRISOFTu, často nabízejí svým prodejním partnerům výhodnější cenové podmínky, vyšší výkon a pokročilejší technologie.“

GRISOFT nabízí domácím i firemním zákazníkům ochranu proti široké škále internetových hrozeb. Bezpečnostní systém AVG Internet Security 7.5 sdružuje do jednoho prostředí funkce antiviru, antispyware, firewallu, spamového filtru a ochrany před podvodnými e-maily. Nabízí tak uživatelům jednodušší a obsáhlejší ochranu před bezpečnostními riziky. Další produkty z řady AVG zahrnují AVG Anti-Malware, pro ochranu před viry a spyware, samostatný AVG Anti-Virus i AVG Anti-Spyware a specializované nástroje pro firemní zákazníky a IT odborníky.

Zákazníkům z řad malých a středních firem nabízí GRISOFT síťové verze bezpečnostních aplikací AVG s plnou podporou vzdálené správy a zajištěnou kompatibilitou s většinou rozšířených operačních systémů, včetně Linuxu, MacOS X a Windows Vista. Všechny produkty AVG spojuje jednotné uživatelské rozhraní, rychlé automatické aktualizace a nízké hardwarové nároky.

„Uznání od amerických prodejců a systémových integrátorů je pro nás výbornou zprávou, přestože se můžeme bránit označení ‘alternativní’,” uvedl Karel Obluk, jednatel a technický ředitel společnosti GRISOFT. „V USA úzce spolupracujeme s více než třemi tisíci prodejními partnery, kterým nabízíme širokou obchodní a marketingovou podporu. Obdobné péči se však těší i všichni uživatelé komerčních verzí AVG, a to ve formě nepřetržité, celosvětově dostupné a profesionální technické podpory.”

Podrobnosti o produktové nabídce společnosti GRISOFT a jejím vnímání čtenáři časopisu VARBusiness přinese speciální vydání „Alternativy“, které vychází 19. února v tištěné podobě i online na www.varbusines­s.com.