Hlavní navigace

Bezpecnostni reseni od CA podporuji Windows Vista

[Tisková zpráva] Praha, 15. prosince 2006 – Společnost CA představuje svoji nabídku ochrany před viry a spyware pro podnikové a domácí uživatele nového operačního systému Windows Vista. Aplikace CA Threat Manager, CA Anti-Virus a CA Anti-Spyware pro Windows Vista jsou v beta verzích dostupné již od července a pro stávající uživatele všech uvedených produktů bude přechod na verze pro Windows Vista zcela zdarma.

Sdílet

„Společnost CA je náš výborný Windows Vista partner a jsme rádi, že zákazníci mají jejich řešení pro Windows Vista k dispozici,“ uvádí Ben Fathi, corporate vicepresident divize Security Technology ve společnosti Microsoft. „Partneři hrají při zajišťování bezpečného výpočetního prostředí klíčovou roli. Společnost CA vyvinula inovativní řešení a CA Threat Manager, Anti-Virus a Anti-Spyware pomáhají se zabezpečením platformy Windows Vista.“

Řešení CA pomáhají IT oddělením s optimalizací bezpečnostních parametrů ve Windows Vista, rozšiřují je na ostatní platformy Microsoft v podniku a tak zajišťují aplikaci konzistentních pravidel zabezpečení před, během a po přechodu na novou platformu.

Podniková řešení CA budou podnikovým zákazníkům dostupná v devíti jazycích. Stávající zákazníci s platnými servisními smlouvami budou moci přejít na CA Threat Manager, CA Anti-Virus a CA Anti-Spyware pro Windows Vista zcela zdarma, protože společnost CA nelicencuje řešení pro jednotlivé platformy zvlášť. Rovněž stávající uživatelé zabezpečovacího software CA z řad spotřebitelů a domácích kanceláří budou moci zdarma přejít na verze pro Windows Vista – a to včetně aplikací CA Internet Security Suite, CA Anti-Virus, CA Anti-Spyware, CA Anti-Spam a CA Personal Firewall.

„Společnost CA realizovala kroky, které našim podnikovým a domácím uživatelům umožňují velmi jednoduchý přechod na novou platformu,“ uvádí Peter Dulay, senior konzultant pro bezpečnost společnosti CA v České republice. „Takto podporujeme již několik desítek let nejoblíbenější platformu našich zákazníků.“ Další informace o antivirových a antispyware řešeních CA pro velké podniky jsou k dispozici na http://ca.com/se­curity a pro malé firmy a spotřebitele na http://ca.com/store