Hlavní navigace

Bezpečný mail na ATLAS.CZ

[Tisková zpráva] Portál Atlas.cz nabízí svým uživatelům možnost využívat bezpečnou e-mailovou schránku nově navíc s technologií intellisense.

Sdílet

Praha, 20. dubna – E-mail patří k nejrozšířenějším formám moderní komunikace, portál Atlas.cz věnuje rozvoji této služby velkou pozornost. Nárůst uživatelů za poslední tři měsíce roku 2006 byl 70.000, tj. 15% zvýšení oproti normálu, ten představuje číslo 20.000 uživatelů měsíčně.Uživatelům bude navíc nyní v rychlejší emailové korespondenci nově pomáhat i intellisense technologie. Ta umožňuje pohodlnější a rychlejší zadávání adres, s každým písmenem se totiž zobrazuje seznam používaných adres a kontaktů.

Na českém internetovém trhu je Atlas.cz jediný portál, který dlouhodobě aktivně chrání své uživatele. Atlas.cz totiž nabízí mail zabezpečený HTTPS šifrováním s kapacitou 1 GB místa, které se může denně navyšovat. Nová úvodní stránka přináší více zpráv, více informací a zajímavostí.

Pro hravé uživatele jsou připraveny HTML maily se smajlíky. Samozřejmou součástí je antivir, antispam a filtrování pošty, dále možnost POP i IMAP přístupu k poště. Pokud máte svůj e-mail na Atlas.cz můžete navíc využívat všech možností jeho komunitních služeb – Pokec, Seznamka, Fotky, Blogy a Hry. Konkrétně služba Pokec je nyní všem uživatelům atlasu dostupná i v mailu a to prostřednictvím výpisu aktuálního dění na pokecu. Tvůrci služby zlepšují i ochranu proti nevyžádané poště a spammerům a potvrzují tak, že značka bezpečný mail právem patří mail.atlas.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).