Hlavní navigace

Bezpečný nákup na internetu díky Srovname.cz

[Tisková zpráva] Praha, 7. listopadu 2006: Vyhledávací portál www.srovname.cz nově spouští další služby. Se stále rostoucími objemy internetového nakupování je to Poradna nakupujícím a rozšířené vyhledávání mezi 400 tisíci produkty.

Sdílet

„Vybíráme a zařazujeme pouze kvalitní a prověřené e-shopy a to ve spolupráci se Sdružením obrany spotřebitelů (SOS). Zákazník tak má jistotu, že nenakoupí zajíce v pytli,“ říká manažer projektu David Folprecht.

V sekci „Poradna“ si může nakupující přečíst svá práva a možnosti. Není např. pravda, že při reklamaci je nutné vracet zboží v originálním obalu nebo dokonce platit za neoprávněnou reklamaci atd. Prodejci se zde na druhou stranu dozví, jak vylepšit uváděné právní podmínky a získat tak jedinečné logo, které vydává po auditu těchto podmínek SOS.

Mezi další služby portálu, které právě spatřili světlo světa patří také vyhledávání ve fulltextu. Kromě propracovaných katalogových sekcí má nyní návštěvník možnost hledat a porovnávat mezi 400 000 produkty, a to pouze u prověřených e-shopů. Samozřejmostí je třídění podle různých kritérií.

„Uvědomujeme si co všechno nakupující chce před vlastním nákupem zjistit a tak pro návštěvníky umisťujeme všechny informace na jednu stránku každého z výrobků. Jedná se o cenu, fotografii produktu, o popis výrobce, o nezávislé recenze ale i fórum návštěvníků a tak podobně,“ dodává Folprecht.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).