Hlavní navigace

Bezpečný přístup k webu pomocí služby Barracuda Web Security Flex

[Tisková zpráva] Mezi nejdůležitější novinky, které společnost Barracuda Networks představila v průběhu minulého roku, patří podpora nových hybridních platforem, jejichž prostřednictvím mohou firmy a organizace nasadit osvědčená řešení Barracuda z oblasti informační bezpečnosti.

Sdílet

Alternativní na­bídka produktů  Barracuda Networks ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing tak uživatelům nabízí mnohem větší flexibilitu při realizaci jejich IT infrastruktury. Plně podporována jsou rovněž hybridní řešení, takže zákazníci mají volnost v rozhodování, které části IT infrastruktury realizovat prostřednictvím klasických hardwarových produktů, a kde je pro ně naopak výhodnější využít některou z dalších variant. 

V tomto duchu se nese rovněž nově  oznámená služba Barracuda Networks Web Security Flex, která  uživatelům nabízí stejné fun­kce pro filtraci webu, odstranění  spyware a blokování malware jako produkt Barracuda Web Filter.  

Jak již bylo řečeno, zákazníci mohou v rámci své infrastruktury dle vlastního uvážení kombinovat službu Barracuda Networks Web Security Flex s řešením na bázi hardware či virtual appliance, to vše doplněno o softwarový produkt Web Security Agent na počítačích vzdálených uživatelů. Bez ohledu na aktuálně využitou platformu v rámci takovéhoto hybridního řešení, získají plně integrované a centrálně spravované řešení pro bezpečný přístup k webu. Jeho součástí jsou vysoce účinné filtry pro ochranu uživatelů před škodlivým obsahem webových stránek, jako jsou viry, spyware a malware, doplněné o pokročilé možnosti filtrování webového obsahu.  

Důležitá je rovněž výhodná  a plně transparen­tní cenová po­litika služby Barracuda Web Security Flex, která je založena na počtu uživatelů  služby bez dalších dodatečných poplatků. 

Více informací můžete získat na www.barracuda­networks.cz a na stránkách

http://www.ges­tocomm.cz/ges­to-communications-produkt-barracuda-networks-web-security-flex-hostovana-filtrace-e-mailu-odstraneni-spyware-a-blokovani-malware.htm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).