Hlavní navigace

Bezplatná linka 800 ESHOPY v provozu

[Tisková zpráva] Brno, 22. 7. 2010: S dalším vylepšením svých služeb přišla v červenci firma oXy Online, dodavatel profesionálních e-shopů na českém trhu. Pro všechny nové potenciální zákazníky zprovoznila bezplatnou linku 800 ESHOPY (800 374 679), kde každému volajícímu podá odborně vyškolený personál veškeré informace nezbytné pro start v oblasti internetového prodeje.

Sdílet

Bezplatná linka má být užitečná především pro všechny potenciální zájemce o vlastní e-shop. „Chceme usnadnit zákazníkům přístup k informacím a nabídnout jim řešení, které je obvyklé ve všech vyspělých zemích. Zprovoznění linky 800 ESHOPY je vedle již probíhající kampaně Vydělávejte již na podzim nabízející internetový obchod za 990 Kč, další akcí zpřístupňující podnikání na internetu,“ sdělil marketingový manažer firmy oXy Online Roman Kraut.

Internetový prodej měl a má i přes nedávnou ekonomickou krizi jako jedna z mála odvětví na trhu rostoucí tendenci. Společnost oXy Online se snaží podporovat všechny začínající internetové prodejce a dodává na český trh profesionální e-shopy a internetové prodejní systémy. „Patříme mezi lídry v oblasti internetových prodejních systémů na českém trhu, naše e-shopová řešení byla opakovaně oceněna Křišťálovou lupou.

Špičkový servis je to, co nás odlišuje od konkurence a chceme jej poskytovat všem našim zákazníkům bez rozdílu,“ doplnil Kraut.

Stručně o společnosti oXy Online
Firma oXy Online patří mezi významné české dodavatele e-commerce systémů Ready2Go, OXID eShop a oXySHOP. Je rovněž vydavatelem elektronických médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Úspěch internetových řešení společnosti oXy Online ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 a nominace na Křišťálovou Lupu 2008 a 2009 v kategorii e-shop.