Hlavní navigace

Bezplatný přístup k internetu v Londýně nyní podél celého nábřeží řeky

[Tisková zpráva] Londýn, Velká Británie, 12. července 2007 – free-hotspot.com a společnost MeshHopper dnes oznámili spuštění portálu “online-4-free.com”, který zajistí bezplatný přístup k internetu na 22 kilometrech dlouhém nábřeží řeky Temže, od Milbank po Greenwich. Bezplatného přístupu lze využít v hotelích, restauracích, kavárnách, kancelářích, stejně tak jako na lodích.

Sdílet

“/Nová služba dává jistý punc dosavadní nabídce bezplatných Wi-Fi služeb ve Velkém Londýně/”, říká *Dan Toomey*, generální ředitel společnosti free-hotspot.com . “/Je to příležitost pro milióny Londýňanů, dojíždějících či turistů , kteří se nyní mohou spolehnout na bezplatný přístup k internetu během práce či trávení volného času na nábřeží řeky Temže. Online-4-free.com je jistou pojistkou dosavadního úspěchu našich služeb zde v Londýně stejně tak jako v jiných městech Evropy/”, dodává *Toomey*.

Bezplatný přístup k internetu bude podporován inzerenty, za obdržení 15 minutového bezplatného přístupu, uživatel shlédne 15 – 30 sekund trvající reklamní spot.

„/Trh požadoval bezplatný přístup a my jsme mu vyhověli/“, zmiňuje *Nigel Wesley*, generální ředitel společnosti MeshHopper. „/Od roku 2005 nabízíme cenově dostupný digitální přístup k internetu. Tato bezplatná služba pouze rozšíří naši nabídku a umožní tak přístup k internetu rovněž skupině uživatelů, která nechce, či nemůže za služby platit/“, dodává *Wesley*.