Hlavní navigace

bezrealitky.cz rozšiřují své stránky o nabídku developerských projektů

[Tisková zpráva] Praha, 16. ledna 2008: Nový internetový portál bezrealitky.cz po úspěšném vstupu na trh nemovitostí přichází s další novinkou. Od 16. ledna 2008 rozšiřuje své služby o nové stránky s nabídkou developerských projektů. Výhody pro uživatele jsou zejména přehlednost zobrazení na velmi kvalitní samostatné mapě, kterou bezrealitky.cz využívá, možnost porovnání cen se staršími byty na trhu a komplexní informace o jednotlivých bytových projektech.

Sdílet

Uživatelé bezrealitky.cz mají možnost zvlášť procházet rezidenční projekty developerů, kteří své nemovitosti prodávají přímo, bez realitního zprostředkovatele a tím jednat přímo s majitelem nemovitosti. V prvních dnech po spuštění nové služby najdou zájemci na mapě 27 nových developerských projektů. Nabídka serveru bezrealitky.cz se tak rozšířila o stovky nových bytů.

Samotná prezentace developerů má několik úrovní a je navržena tak, aby odpovídala potřebám potenciálních zájemců o nový byt či dům. Ve většině případů se lidé v první řadě zabývají projektem samotným, jeho provedením a lokalitou. K tomu slouží přehled projektů na samostatné mapě. V druhé fázi je zajímají ceny a dispozice bytů v projektu. K tomu každému nejlépe poslouží prezentace vzorových bytů. Návštěvníci tak mají možnost získat podrobné informace o projektu a prohlédnout si vizualizace bytů. "Rozhodli jsme se jít cestou výběru vždy jednoho bytu z kategorie a podobné cenové relace, kterou developerské projekty nabízejí. Myslíme si, že nikoho nebaví procházet nabídkou desítek stejných bytů. Důležité je vytvořit si obecnou představu o možnostech projektu a celkové nabídce bytů a usnadnit tím uživateli orientaci“, uvádí ředitel bezrealitky.cz, pan Jakub Havrlant. „Databáze obsahuje pouze vzorové byty z každé kategorie, kterou prodejce nabízí. Nestane se tedy, že je zájemce zahlcen desítkami bytů jedné kategorie, které jsou v podstatě totožné“.

Zobrazení projektů na zvláštní mapě je zajímavé i pro samotné developery. Jednotlivým projektům je zde věnován mnohem větší individuální přístup, než je tomu u klasických zobrazení seznamů na realitních portálech. Je zde prostor pro kvalitní vizualizace, fotografie, půdorysy, zkrátka pro komplexní představení nového bytového projektu potenciálním zákazníkům, včetně lepší orientace. „Každá developerská společnost má jiné potřeby, proto se snažíme vyjít vstříc jak velkým developerům, pro které jsme schopni připravit prezentace několika projektů s ohledem na časový horizont prodeje až po malé developery, kteří mají například jeden projekt a chtějí ho zajímavě představit široké veřejnosti“, doplňuje Jakub Havrlant.

Bezrealitky.cz pokračuje ve svém konceptu ukazovat nemovitosti ve spojení s lokalitou. Přímo z mapy je možné přejít na prohlídku projektu a získat představu o občanské vybavenosti v okolí, např. jaká jsou v daném místě sportoviště, školy, stanice MHD, restaurace či kavárny. Atmosféra místa, myšlenka projektu a architektura přispívají k zapojení představivosti a emocí, které často v realitních prezentacích chybí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).