Hlavní navigace

Dva nové bezšňůrové telefony Siemens Gigaset pro ISDN

[Tisková zpráva] Každý zájemce o využití výhod ISDN si nyní může vybrat ze dvou nových bezšňůrových telefonů Siemens Gigaset. Telefon Gigaset SX670 isdn nabízí elegantní design a pohodlné ovládání a model Gigaset CX470 isdn je jednoduchý a funkční. Díky funkci ECO DECT snižují tyto nové modely spotřebu energie až o 60 % v porovnání s tradičními telefony. Uživatelé navíc mohou variabilně snižovat používaný vysílací výkon.

Sdílet

Technologie ISDN i nadále zůstává pro rodiny, lidi sdílející byt či pro domácí kanceláře volbou číslo jedna. ISDN telefony Siemens Gigaset uživatelům umožní snadné využití všech výhod – např. možnost přihlášení několika sluchátek. Základna dovoluje registrovat až šest sluchátek a přiřadit jim individuální čísla (MSN). Tak lze volat každému uživateli přímo a snadno rozdělit vzniklé náklady. Mezi dalšími funkcemi nechybí přepínání hovorů, jejich držení a přesměrování, trojstranné konference či čekání hovoru. Nové ISDN telefony lze provozovat přímo prostřednictvím hlavního připojení nebo přes privátní ústřednu.

Nové modely Gigaset SX670 a CX470 isdn jsou přitažlivé také z ekologických důvodů. Energeticky úsporné napájení zajišťuje až o 60 % nižší spotřebu elektřiny. Pokud se používá pouze jedno sluchátko a je-li uloženo v nabíječce na základně, výkon se automaticky sníží téměř na nulu. Pokud sluchátko není v základně nebo pokud se používá více sluchátek, lze prostřednictvím nového režimu ECO snížit vysílací výkon až o 80 %.

Telefon Gigaset CX470 isdn je vyráběn v klasické černé barvě s podsvíceným šestiřádkovým barevným displejem a podsvícenou klávesnicí. Mezi jeho funkce patří také telefonní seznam až pro 150 kontaktů, handsfree hovory v plně duplexní kvalitě, dětská chůvička, která Vám umožňuje přesměrovat hovory na jiný telefon v pevné či mobilní síti, textové zprávy SMS a port pro standardní náhlavní soupravy (2,5mm konektor).

Model Gigaset SX670 isdn nabízí elegantní design a ještě více funkcí. Používání tohoto telefonu usnadňuje zejména přehledně rozvržená klávesnice a osmiřádkový podsvícený displej s 65.000 barvami. Integrované kancelářské funkce, například velký adresář s prostorem až na 250 kompletních datových záznamů včetně tří telefonních čísel a narozenin, kalendář a budík, pomáhají uživatelům organizovat jejich každodenní život.

Všechny tyto nové ISDN telefony jsou nyní již v prodeji. Telefon Gigaset CX470 isdn stojí 2.990,– Kč s DPH. Cena telefonu Gigaset SX670 isdn je 3.790,– Kč s DPH. Tyto telefony jsou také kompatibilní s domácím telefonem Gigaset HC450.