Hlavní navigace

BigBloger na serveru Lidovky.cz startuje

[Tisková zpráva] Server Lidovky.cz zahajuje projekt s názvem BigBloger, jehož cílem je najít na českém internetu originální blogery a propojit je se čtenáři. Na internetu existují statisíce deníků, ale je takřka nemožné vyznat se v nich, najít zajímavého, vtipného a rychlého blogera či blogerku. BigBloger chce proto dát prostor těm nejzajímavějším z nich.

Sdílet

Soutěž začíná ve středu 19. dubna na internetové adrese www.bigbloger.cz a utká se v ní 15 blogerů vybraných redakcí serveru Lidovky.cz z více než 200 přihlášených zájemců.

Každý z blogerů si vybral svou přezdívku, která ho charakterizuje. A tak si mohou čtenáři číst například deník bezdomovce, mámy od sedmi dětí, ženatého evangelického faráře, vozíčkářky, studentky z Paříže, myslivce, který pracuje v knihovně, teenagerky, která si vede milostný deník, či politika, který o sobě mluví jako o podržtaškovi.

Patnáct internetových deníků bude soutěžit o přízeň čtenářů každý den. Po prvním týdnu se se soutěží rozloučí čtyři blogeři, každý další týden potom bude vyřazen jeden soutěžící. Zaleží na čtenosti, ale také na počtu příspěvků a diskusí – o výherci rozhodují výhradně čtenáři. Vítězný bloger pak získá hlavní cenu – notebook.