Hlavní navigace

Tradiční bilanční rozhovor prezidenta ČR Václava Klause pro TV Nova

[Tisková zpráva] Exkluzivní rozhovor s prezidentem ČR Václavem Klausem přinese ve čtvrtek 12. března 2009 televize Nova. Hlava státu bude v přímém přenosu od 22.00 hodin odpovídat nejen na otázky týkající se situace na domácí i zahraniční politické scéně a oblasti světové i české ekonomiky.

Sdílet

Praha 10. března 2009 – Prezident republiky Václav Klaus poskytne exkluzivní rozhovor televizi Nova v přímém přenosu ve čtvrtek 12. března 2009 od 22.00 hodin v rámci půlhodinového pořadu „Rok Václava Klause“, jež shrne události jeho šestého roku ve funkci prezidenta republiky. Rozhovor, který s prezidentem ČR Václavem Klausem povede moderátorka Televizních novin Markéta Fialová, se bude mj. týkat globální ekonomické krize, českého předsednictví Evropské unie, situace na současné české politické scéně i prezidentova osobního života.

Tradice vysílání bilančního rozhovoru s prezidentem republiky na TV Nova v období výročí jeho inaugurace byla založena v loňském roce, kdy byl 24. ledna 2008 odvysílán speciál Televizních novin „Pět let prezidenta Klause“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).