Hlavní navigace

bilezbozi.cz slaví jeden rok

[Tisková zpráva]

Sdílet

bilezbozi.cz slaví jeden rok

Praha, 6., prosince 2001 – Za roční působení v Internetovém prodeji bílého zboží se společnost dostala na čelní místo Internetových prodejců.

Je tomu teprve rok, kdy bilezbozi.cz, s.r.o. prodalo první ledničku přes Internet. V té době bylo v nabídce pár set modelů, neprodávaly se vestavné spotřebiče, neprodávaly se ani mikrovlnné trouby a digestoře. Neexistovaly žádné přidané služby k nákupu.

V současné době je v nabídce společnosti kompletní sortiment třiceti výrobců bílého zboží a obrat v roce 2001 se počítá v desítkách miliónů Kč. Kromě kompletního poradenství je poskytováno množství nadstandardních služeb, metod placení a možností rozvážky zboží. Společnost vyvíjí na vlastních serverech svoji původní koncepci a špičkovou technologii.

Děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům za přízeň, spolupráci a podporu a věříme, že se nám podaří naplnit naše hlavní poslání: Internet se musí stát plnohodnotným nákupním procesem.

O systému bilezbozi.cz

Obchodní centrum s bílým zbožím s adresou www.bilezbozi.cz vyvíjí společnost bilezbozi.cz, s.r.o. od léta 2000. Služby pro zákazníky začal server nabízet 20.11.2000.

Kontakty:

bilezbozi.cz, s.r.o.
Sokolská 21
120 00 Praha 2
tel. 02/24916596
fax 02/24914456

Kontaktní osoba: Ondřej Fryc