Hlavní navigace

BitDefender nejsilnějším samostatným antivirovým řešením na světě

[Tisková zpráva] Praha, 3. 9. 2007 – BitDefender, významný dodavatel antivirového software a řešení na ochranu dat, jehož produkty na českém a slovenském trhu distribuuje společnost Tech Data Distribution, oznámil, že jeho antivirový program odhalil 99,51 % škodlivého software v nezávislém testu, který realizoval německý AV-Test.org. BitDefender předstihl svou konkurenci a opět potvrdil kvalitu své patentované technologie B-HAVE.

Sdílet

Test porovnával 29 samostatných a multi antivirových řešení, jejichž schopnosti byly prověřovány na přibližně milionu vzorků různého malware. Během testu byly použity aktuální vzorky malware, které společnost AV-Test posbírala za posledních 6 měsíců přímo na internetu.

“Jsme velmi spokojeni s výsledky testu a budeme se snažit i v budoucnu udržet si vedoucí pozici mezi top tvůrci antivirů,“ komentoval výsledky testu Bogdan Dumitru, CTO v společnosti BitDefender. „Výsledky AV-Testu dokazují stávající závazek BitDefendru přinášet domácím a SMB uživatelům taková řešení, která jim budou poskytovat nejvyšší úroveň ochrany. Tyto výsledky ukazují jakou úroveň zabezpečení mohou uživatelé očekávat od našich nejnovějších produktů řady BitDefender 2008.“

Podrobnější informace a výsledky tohoto testu najdete na: http://www.av-test.org. Informace o společnosti BitDefender najdete na: www.bitdefender­.com. Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).