Hlavní navigace

BitDefender Security for File Servers získal bezpečnostní certifikát VB100%

[Tisková zpráva] Praha, 21. 2. 2008 – Společnost BitDefender, jejíž produkty na českém a slovenském trhu distribuuje Tech Data Distribution, oznámila, že pro svůj nástroj na ochranu Windows serverů získala certifikát bezpečnosti – VB100% od magazínu Virus Bulletin.

Sdílet

Virus Bulletin testoval BitDefender Security for File Servers ve verzi 2.4.227 na platformě Windows Server 2003. Software zachytil 100 % virů z WildList, čímž potvrdil, že patří mezi nejvýkonnější antivirové aplikace na trhu.

Certifikace VB100% je považována za významný ukazatel výkonnosti antivirových produktů. Organizace WildList měsíčně shromažďuje vzorky virů od antivirových expertů z celého světa. Tato data slouží pro vytvoření tzv. WildListu – seznam virů, které se právě šíří napříč širokou škálou uživatelů informačních technologií. Vir, který označí dva anebo více expertů je zařazen do horní poloviny seznamu a je označen jako “In the Wild” (V divočině). Virus Bulletin testuje přední antivirové aplikace na vzorcích virů ze seznamu “In the Wild”. Certifikaci VB100% získá jen ta aplikace, která dosáhne 100% ochranu před nejnovějšími viry.

“Produkty BitDefendru mají ověřenu jednu z nejvyšších úrovní detekce škodlivých kódů v celém bezpečnostním průmyslu,” řekl Bogdan Dumitru, CTO společnosti BitDefender. “Jsme velmi poctěni, že jsme získali další certifikát VB100% od Virus Bulletinu, tentokrát pro BitDefender Security for File Servers. Je to odrazem toho, že BitDefender poskytuje proaktivní ochranu, která sahá dále než možnosti současné heuristiky a nabízí uživatelům vynikající ochranu před známými i neznámými hrozbami.”

Více informací o produktech společnosti BitDefender najdete zde: http://www.bit­defender.com. Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.