Hlavní navigace

BitDefender uvádí na trh tři nová bezpečnostní řešení pro Windows a UNIX systémy v malých a středně velkých firmách

[Tisková zpráva] Praha – 27. 6. 2007 – Společnost BitDefender, jejíž produkty na trzích v České a Slovenské republice distribuuje společnost Tech Data Distribution, oznámila uvedení hned tří nových komplexních bezpečnostních řešení určených pro operační systémy Microsoft Windows a UNIX v malých a středně velkých firmách. Jedná se o BitDefender Security for Mail Servers (platformy Windows a UNIX), BitDefender Security for Exchange a BitDefender Security for Samba. Všechna jmenovaná řešení jsou již nyní k dispozici.

Sdílet

BitDefender Security for Mail Servers a BitDefender Security for Exchange se vyznačují pokrokovými antivirovými, antispywarovými, antispamovými a antiphishigovými technologiemi. Zároveň obsahují nejmodernější systémy na filtrování obsahu a příloh, pro bezpečný e-mailový provoz, a to jak pro firmy, tak i poskytovatele připojení. Díky kompatibilitě s většinou současných e-mailových platforem nabízejí zejména malým a středně velkým firmám spolehlivou ochranu před vysoce sofistikovanými on-line hrozbami – od malwaru až po pokusy o krádeže důvěrných a cenných dat.

BitDefender Security for Samba poskytuje antivirovou a antispaywarovou ochranu sítím Samba. Pomocí skenování všech dostupných souborů na známý i neznámý malware chrání síťové uživatele a pomáhá organizacím vyrovnat se s bezpečnostními politikami na ochranu dat. Vysoce flexibilní open source modul vfs od BitDefendru je možno spojit s jakoukoliv verzí Samby a tak poskytovat uživatelům tohoto oblíbeného UNIX systému silnou ochranu.

„Jsme opravdu hrdí na široké možnosti ochrany, které tato nová řešení nabízejí a věříme, že prostřednictvím jejich používání se rychle zvýší počet SMB společností věrných značce BitDefender,” řekl při uvedení nových produktů Marius Militaru, SMB Product Marketing Manager ve společnosti BitDefender.

Všechny tři nové produkty pro SMB sektor obsahují B-HAVE, BitDefendrem patentovanou technologii heuristiky, která poskytuje proaktivní ochranu před zero day hrozbami. B-HAVE analyzuje chování potenciálně škodlivého kódu ve virtuálním počítači, čímž eliminuje falešně pozitivní případy a výrazně zvyšuje míru odhalení pro nové a neznámé škodlivé programy.

Produkty společnosti BitDefender pro Exchange a Mail Server nabízí také ochranu před obrázkovým spamem. Image Spam Filter se učí a vyhledává běžné charakteristiky obrázkového spamu založené na podobnosti ve složení barev a rozměrů obrázků.

Současně, pro lepší ochranu před novým spamem, v laboratoři BitDefendru vytvořili NeuNet. Jedná se o nový silný antispamový filtr, zabudovaný do BitDefender Security for Exchange a BitDefender Security for Mail Server produktů. NeuNet je inteligentní technologie, která se na sérii spamových zpráv naučí rozeznávat a určovat spam a nový je pak identifikován na základě znaků ve zprávách, které už byly prozkoumány.

Více informací o bezpečnostních produktech BitDefender, určených pro SMB sektor najdete na: http://www.bit­defender.com/si­te/smb.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.