Hlavní navigace

Black Point – tisknete lépe a efektivněji

[Tisková zpráva] Black Point, evropský výrobce alternativního spotřebního materiálu do tiskáren, rozšiřuje distribuční kanály v ČR. Produkty zn. Black Point se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také větší efektivitou v porovnání se srovnatelnou nabídkou výrobců tiskáren.

Sdílet

Značka Black Point je nyní nejznámější značkou v rámci alternativního spotřebního materiálu do tiskáren v Polsku a je zároveň jedním z největších výrobců alternativ ve střední a východní Evropě. Produkty značky Black Point se prodávají na Slovensku, Maďarsku a v Čechách. Jen v Čechách jsou nabízeny na více než 30 prodejních místech, mj. v marketech sítě Electro World a Globus.

Firma Black Point je na trhu přítomna již 22 let. Ve své nabídce má inkousty, tonery, faxové fólie a pásky do jehličkových tiskáren a od nedávna i foto-papír. – Dodáváme uživatelům značkové produkty pro tisk, jež se vyznačují větším počtem vytištěných stran ve srovnání s produkty výrobců tiskáren při zachování nejvyšší kvality a konkurenceschopné ceny – prohlašuje pan Piotr Kolbusz, předseda Správní rady a.s. Black Point. Například nejvýkonnější inkoustová cartridge značky Black Point z produktové řady Super Cartridge umožňuje vytisknout až o 238% stran více než srovnatelná inkoustová cartridge výrobce tiskáren. V praxi to znamená 642 vytištěných stran oproti 190 a záruku úspor při tisku.

Produkty značky Black Point jsou podrobovány přísné kontrole kvality. Jejich parametry jsou ověřovány mj. v souladu s mezinárodní normou ISO19752:2004, kterou se řídí i výrobci tiskáren. Firma má vlastní výzkumnou laboratoř a spolupracuje i s jinými institucemi, např. Rochester Institute of Technology, Chip Lab a Innovationstechnik v SRN.