Hlavní navigace

Blahasoft eshopem roku 2009 s účetním a ekonomickým softwarem

[Tisková zpráva] Švihov 22. 2. 2010 - Blahasoft (http://obchod.blahasoft.cz/) je internetový obchod se softwarem účetních a ekonomických programů pro malé a střední firmy, stejně jako pro živnostníky. Při vysoké kvalitě a širokém spektru nabízených produktů tato firma dosahuje nejnižších cen na trhu. Svým zákazníkům Blahasoft poskytuje především stoprocentní služby plně přizpůsobené jejich potřebám. Mezi nejoblíbenější produkty v současné době patří Pohoda, Účto, Money, Stereo Ježek, Stereo Kastner, FORM studio a ABRA. O konkurenceschopnosti a oblíbenosti firmy vypovídá také roční obrat za uplynulý rok, který dosáhl výše 6 400 000 včetně DPH.

Sdílet

Blahasoft se stal vítězem v soutěži Shop roku v kategorii „Cena kvality – knihy, hudba, software“ pro rok 2009. Tato prestižní soutěž každoročně vybírá z nepřeberného množství internetových obchodů nejoblíbenější e-shopy s vysoce kvalitními službami. Hodnověrnost a spolehlivost služeb tohoto internetového obchodu je garantována prostřednictvím pozitivních referencí nákupního rádce Heureka.cz.

Firma Blahasoft obdržela za uplynulý rok zhruba 1200 objednávek, z toho třetina jich byla placena předem přes bankovní převody nebo karty, zbytek na dobírku. Tento stav vypovídá o vysoké důvěryhodnosti internetového obchodu.

Blahasoft odměňuje své zákazníky za projevenou přízeň a důvěru širokou škálou dárků, které byly k dnešnímu dni vyčísleny k hodnotě 150 000 Kč. Firma taktéž zřídila pro své klienty informativní blog, na kterém mohou pravidelně sledovat dění ve firmě, připravované novinky nebo aktuální údaje Blahosoftu. Obchod se ze stejného důvodu vyskytuje na serverech Facebook a Twitter. Blahosoft zdarma zřídil poradnu (http://porad­na.blahasoft.cz/), ve které mohou spotřebitelé řešit své problémy či případné nesrovnalosti v produktech, ale i účetní záležitosti vlastní společnosti, jelikož na otázky odpovídá nejen interní specialista, ale i účetní firma.

Součástí perfektní péče o zákazníka je doprava zboží zdarma, absence skrytých poplatků, výborná informovanost a transparentní jednoduchá cenová politika. Demoverze a záruka vrácení peněz zákazníkovi do 14 dní od provedení nákupu je pak samozřejmostí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).