Hlavní navigace

Server Blesk.cz má přes milion unikátních uživatelů

[Tisková zpráva] Blesk.cz – nejčtenější deník na internetu – pokořil v březnu 2009 hranici jednoho milionu unikátních uživatelů. Jedná se o doposud nejvyšší návštěvnost v historii serveru.

Sdílet

Redakce online deníku Blesk.cz má důvod k oslavám – návštěvnost serveru se poprvé v historii dostala nad 1 milion unikátních uživatelů. Za březen letošního roku dosáhl počet unikátních návštěvníků stránek čísla 1 046 146*). V porovnání s březnem 2008 se jedná o více než 50% nárůst.

„Dostali jsme se do pomyslného klubu ‚internetových milionářů‘. Naším novým cílem je stát se ‚multimilionáři‘“, komentuje s úsměvem úspěch Blesku.cz šéfredaktor Ivan Hamšík a dodává: „Největší dík za tento úspěch samozřejmě patří našim čtenářům – jejich důvěry si velice vážíme a budeme pro ně nadále připravovat ten nejaktuálnější a nejzajímavější obsah ve špičkové kvalitě.“

*) RU(est) podle aktuálních dat NetMonitor

Blesk.cz, nejčtenější deník na internetu, se nevyhýbá žádným tématům a přináší přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z domova i ze světa doplněné rozsáhlým obrazovým materiálem. Pravidelně se věnuje servisním tématům jako je cestování, zdraví, vše pro ženy, auto-moto, vzdělávání a bydlení, které jsou plné rad a doporučení.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,8 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. Společnost provozuje internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.reflex.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).