Hlavní navigace

Blesk.cz spustil online kino Biják

[Tisková zpráva] Máte do kina daleko? Nechce se vám platit stovky korun vstupné? Pak právě pro vás je určená novinka „Biják“ na serveru Blesk.cz, kde můžete až do konce června sledovat filmové premiéry online!

Sdílet

Biják.cz, který odstartoval 21. dubna 2010, představuje revoluci v půjčování filmů – nabízí možnost legálně stáhnout film s profesionálním českým dabingem do počítače a sledovat jej z pohodlí domova, a to dříve, než vyjde na DVD. Stahování filmů na Biják.cz poběží až do konce letošního června.

Cena jednoho filmu je 69 Kč, které divák zaplatí pomocí SMS. Stažený film lze poté přehrávat neomezeně po dobu 24 hodin. Filmy budou nabízeny ještě před tím, než vyjdou na DVD – tzn. několik měsíců po uvedení premiéry filmu v českých kinech.

Každou středu ve 20.00 hod. uvede Biják.cz nový premiérový film – žánry se budou střídat tak, aby si na své přišel opravdu každý. Jako první nabídl server od 21. dubna ke stažení americký akční film Gamer v režii Briana Taylora. Od 28. dubna je ke stažení hororový thriller Saw VI, v dalších týdnech budou následovat například snímky Ctihodný občan, Mikulášovy patálie či Imaginárium Dr. Parnasse.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).