Hlavní navigace

Blesk.cz startuje od 5. května v novém

[Tisková zpráva] Od pondělí 5. května 2008 je aktivována betaverze nové podoby serveru Blesk.cz. Ostrý provoz bude spuštěn v třetím květnovém týdnu.

Sdílet

Stránky www.blesk.cz s novým claimem „Blesk.cz – nejčtenější deník na internetu“ nabídnou uživatelům kromě moderního designu především aktuální zprávy čtyřiadvacet hodin denně, exkluzivní bulvární informace, videoreportáže a ve spolupráci s deníkem Sport i nejkvalitnější sportovní zpravodajství. „Web se bude postupně rozrůstat i o další sekce a hodlá čtenářům poskytnout co nejširší možnosti“, uvádí Petr Matoušek, ředitel online divize Ringieru.

Výrazná změna proběhne i na technologické úrovni stránek. Ve spolupráci s týmem Ringieru SK byl na míru vyvinut nový redakční systém, který editorům významně zjednoduší i zefektivní práci. Editorský tým se zároveň plně integroval s redakcí tištěného Blesku, obě verze deníku jsou nyní propojené a optimálně koordinované – online získá čtenář informace nejaktuálnější, z tisku zase podrobnější.

Server blesk.cz má za cíl zvýšit do konce letošního roku návštěvnost na více než milion uživatelů měsíčně a na 200 tisíc denně

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).