Hlavní navigace

Blesk.cz uvádí druhý ročník soutěže nejPes

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 4. března 2010 začíná 2. ročník soutěže serveru Blesk.cz o nej psa Česka.

Sdílet

Soutěž nejPes 2010 odstartuje na stránkách www.nejpes.cz ve čtvrtek 4. března. V následujících týdnech budou moci majitelé psů vkládat na stránky soutěže fotky svých čtyřnohých přátel, vytvářet jim vlastní profily a přihlašovat je do jednotlivých soutěžních kategorií.

Domácí mazlíčci se utkají v celkem 8 fotokategoriích a jedné videokategorii. Fotokategoriemi jsou: Komik roku, Akční hrdina, Štěně roku, Já a můj pes, Miláček roku, Maxipes roku, Elegán roku, přičemž o zaměření a názvu osmé kategorie rozhodnou online hlasováním návštěvníci stránek Blesk.cz. Devátou soutěžní kategorií jsou Psí kousky, kam mohou majitelé psů přihlašovat krátká videa.

Internetové hlasování o titul nejPsa v dané kategorii bude probíhat ve třech kolech až do konce května. V rámci každého kola se bude hlasovat o vítězích ve třech kategoriích. Na začátku června pak na velkém pražském setkání pejskařů vybere odborná porota z výherců jednotlivých kategorií celkového vítěze titulu nejPes.

Soutěž nejPes se v loňském roce stala nejúspěšnější akcí serveru Blesk.cz – do klání o nejkrásnějšího psa Česka přihlásili majitelé přes 16 000 psů.