Hlavní navigace

Blesková akce startuje! Páry mají jen 55 hodin!

[Tisková zpráva] Naše páry jsou už za polovinou své cesty k vysněnému finále, kde mohou získat i několik milionů korun. Jak postupují práce v jednotlivých domech? Jak jsou na tom s rozpočtem? A co vzájemná rivalita? Navíc startuje blesková akce, kdy musejí zařídit celé podkroví za pouhých 55 hodin! Nenechte si ujít další epizodu stavební show Jak se staví dům v neděli 10. května v 18.00 na Primě!

Sdílet

Naše páry jsou už za polovinou své cesty k vysněnému finále, kde mohou získat i několik milionů korun. Jak postupují práce v jednotlivých domech? Jak jsou na tom s rozpočtem? A co vzájemná rivalita? Navíc startuje blesková akce, kdy musejí zařídit celé podkroví za pouhých 55 hodin! Nenechte si ujít další epizodu stavební show Jak se staví dům v neděli 10. května v 18.00 na Primě!

V desáté epizodě designové show Jak se staví dům budeme sledovat, jak si se svým třetím úkolem poradí Míša s Jirkou. Ti ve spolupráci s designérem Tomášem Marxem designují koupelnu v prvním patře a WC v přízemí. Tohoto úkolu se zhostil především Jirka, který si s designérem Tomášem velmi rozuměl. Míša se starala o to, aby Jirka s Tomášem neumřeli hlady a měli dostatek síly a energie na práci. Nenechte si ujít už čtvrtou koupelnu v Lešanech, která opět nabídne originální a odvážný design. Ten nadchnul i realitní makléřku, která se bude o prodej domu číslo 1 starat.

Nebude chybět ani pravidelné zveřejnění rozpočtů, po kterém se ukáže, že moc peněz už soutěžícím nezbývá.

Soutěžící dostanou také nové úkoly – tentokrát se je dozvědí všechny 3 páry najednou a stejně tak je také budou plnit. Čeká na ně blesková akce, ve které budou v časovém limitu 55 hodin proměňovat podkroví v domech. Každý pár si sám vybere, jakou místnost v podkroví vytvoří. Jejich originální nápady podpoří designéři a na pomoc přijedou také celebrity. Nenechte si ujít, jak se soutěžící budou tvářit na to, že je čeká 55 hodin nonstop práce bez chvíle odpočinku a spánku. Zařídit podkroví během tak krátkého časového limitu totiž není vůbec jednoduché. Začátek bleskové akce už v této epizodě!

Pořad nabídne další 3D animace, díky kterým přesně uvidíte, kolik práce už mají soutěžící za sebou a kolik jim ještě zbývá. Nebude chybět spousta rad a nápadů pro všechny, kteří rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat si vlastní bydlení. Sledujte designovou show Jak se staví dům v neděli 10. května v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).