Hlavní navigace

Nový server www.bleskprozeny.cz zahájil ostrý provoz

[Tisková zpráva] Spuštěním nové elektronické verze nejčtenějšího ženského týdeníku Blesk pro ženy na stránkách www.bleskprozeny.cz rozšířilo vydavatelství Ringier ČR významně svoje online portfolio.

Sdílet

Stránky www.bleskprozeny.cz s novým designem i obsahem potvrdily již za krátkou dobu své existence ve zkušební beta-verzi, že dokáží internetové čtenářky zaujmout. „Po uvedení nového Blesku pro ženy online jsme zvýšili měsíční návštěvnost stránek na dvojnásobek a v týdenních číslech se pohybujeme v rozmezí 350 000 až 400 000 čtenářek a čtenářů. Navíc počet shlédnutých stránek vzrostl jen v průběhu října z průměru 2,7 milionu na 6,8 milionu měsíčně. Tato čísla vnímáme jako závazek vůči našim čtenářkám a proto budeme Bleskproženy.cz letos i v příštím roce dále rozvíjet,“ říká Ivan Hamšík, šéfredaktor online titulů vydavatelství Ringier ČR.

Bleskproženy.cz, který patří pod online skupinu Blesk.cz, se věnuje „typicky ženským“ tématům jako je krása, móda, zdraví, bydlení, děti a rodina, recepty aj. Zároveň ale díky propojení se stránkami Blesk.cz nabízí čtenářkám i netradiční rubriky – mj. například módní policie, muž týdne či zprávy z VIP společnosti. Nechybí samozřejmě ani široce oblíbené soutěže, testy, horoskopy či servisní speciály.

Spuštěním nových stránek www.bleskprozeny.cz proniklo vydavatelství Ringier ČR na internetu hlouběji do segmentu ženských serverů. Zástupkyně obchodního ředitele vydavatelství pro internetovou inzerci Michaela Charvátová dodává: „Bleskproženy.cz si vede skvěle i v rámci afinity při cílení na ženy. Jsme přesvědčeni, že stránky budou mít pozitivní ohlas i u zadavatelů inzerce.“

Bleskproženy.cz je internetový server zaměřený především na ženy a dívky. Jeho obsah vychází z nejčtenějšího tištěného týdeníku pro ženy, titulu Blesk pro ženy, ale zároveň těží i z propojení s dalšími tituly, mj. s Bleskem zdraví či Bleskem Reality & Bydlení. Server prošel na konci roku 2009 kompletní designovou i obsahovou přeměnou.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,8 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. Společnost provozuje internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.bleskproze­ny.cz, www.reflex.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.