Hlavní navigace

Blíží se další fotbalový čtvrtek s Radiožurnálem

[Tisková zpráva] Tři české kluby mají namířeno do skupinové fáze Evropské ligy, další dva se pokusí o menší či větší zázrak. Ve čtvrtek 27. srpna uslyší posluchači Radiožurnálu v přímém přenosu jak to všechno dopadne.

Sdílet

Ze všech pěti odvet se posluchačům Radiožurnálu dostane aktuálních zpráv a emocionálních reportáží. „Nejprve přijdou na řadu dva týmy s minimální šancí na postup – zápas Teplic na hřišti Hapoelu Tel Aviv i Olomouce doma proti Evertonu budeme monitorovat od 18. hodiny ve zpravodajských vstupech a závěry nabídneme reportážní formou ve Sportžurnálu, který začíná po 19. hodině,“ říká sportovní redaktor Radiožurnálu Jan Kaliba.

Svůj postup by měly potvrdit Liberec, Slavia i Sparta. Severočeši nastoupí proti Dinamu Bukurešť doma v 19.30 hodin, sparťané se připojí se svým utkáním proti Mariboru ve 20 hodin a slávisté budou hájit svůj náskok z prvního zápasu od 20.30 hodin na stadionu Crvene Zvezdy Bělehrad. „Všechny tři duely kromě zpravodajského pokrytí zprostředkujeme i živě v přímém přenosu, a to v rámci tradičního pořadu S mikrofonem za fotbalem, který začne po 21. hodině a potrvá do skončení posledního ze zápasů i s případným prodloužením,“ doplnil J. Kaliba.

Více informací naleznete na www.radiozurnal.cz.