Hlavní navigace

BLOGGER™ je nově dostupný i v češtině

[Tisková zpráva] Chtěli byste komentovat zprávy, dát vědět kamarádům a známým, jaký byl dnešek nebo psát o svých zájmech? Ode dneška je Blogger, jednoduchý nástroj pro blogování od společnosti Google, dostupný i v českém jazyce.

Sdílet

Blogger je internetový nástroj, který vám umožní zveřejňovat své úvahy, sdílet své nápady a komunikovat online s ostatními, a to všechno zdarma. Zároveň si můžete svůj blog upravit podle svého, vštípit mu váš vlastní nezaměnitelný styl.

Blogger™ vás překvapí následujícími vlastnostmi: 

  • Přizpůsobivostí – Přizpůsobte vzhled blogu své náladě, v Bloggeru najdete řadu předpřipravených témat/vzorů.
  • Kompatibilitou s programem Picasa™– Na svůj blog můžete posílat fotografie přes program Picasa, online photo software společnosti Google.
  • Integrací AdSense™ – vložte do našich šablon reklamní bloky a začněte na svém blogu vydělávat.
  • Kontrolou nad přístupy– můžete vytvořit “privátní” blog, na který budou mít přístup jen ti, kterým to dovolíte.
  • Proměnlivostí stránky– jednoduše si nakopírujte do svého blogu různé boxíky – jako třeba seznam svých oblíbených knih nebo filmů. Můžete i měnit druh písma a jeho barvu, pokud chcete.
  • Dynamickým publikováním – nové zprávy, výměny designu a změny v nastavení blogu jsou na vašem blogu vidět ihned.
  • Štítky – každé zprávě přiřaďte štítek s kategorií, budou se vám později lépe třídit.
  • Podporou Google Data API pro vývojáře – používejte při posílání zpráv na Blogger možnost zápisu nebo čtení /read/write capabilities/.

“Věřím, že tento jednoduchý nástroj, který si můžete upravit dle svého a přidat do něj řadu předpřipravených modulů, navíc v češtině, nadchne spoustu nových bloggerů. Blogovat mohou nejen počítačoví experti,” říká Lukáš Morávek, Business Relationship Manager v českém zastoupení společnosti Google.

A navíc, jakmile se zaregistrujete do Bloggera, stanete se automaticky členem sítě uživatelů Google a můžete začít používat i další služby jako Gmail™, Google Calendar™, Google Talk™ a mnoho dalších.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).