Hlavní navigace

Blu-ray domácí kino SC-BTX 77 se štíhlým vertikálním designem

[Tisková zpráva] I když kompaktní jednotka s tenkým profilem nezabere mnoho místa, svým výkonem příjemně překvapí

Sdílet

Praha, 17. května 2010 – Nový 2.1 kanálový systém domácího kina SC-BTX77 s vertikálním vzhledem dokáže i v malém prostoru vyčarovat skutečnou filmovou atmosféru. Hlavní jednotka s tenkým profilem a elegantním posuvným panelem působí v kombinaci s plochým televizorem velmi stylově a zabere jen minimum místa. Domácí kino kromě Blu-ray a DVD disků přehrává i soubory uložené v přehrávači iPod, pro který má v hlavní jednotce speciální dok. Nabídku domácí zábavy rozšiřují i další možnosti propojení jako SD slot, USB konektor a oblíbená aplikace VIERA CAST.

Ačkoliv je SC-BTX77 2.1 kanálovým systémem, díky jedinečné technologii podání prostorového zvuku a originální konstrukci předních reproduktorů se výsledný zvukový efekt přibližuje zvuku charakteristickému pro 7.1 kanálovou reprodukci. Konstrukce štíhlé reproduktorové skříně eliminuje nežádoucí odrazy zvuku od ozvučnice, výsledkem toho je čistý kvalitní zvuk. Reproduktory s bambusovou membránou nabízejí ještě čistší vokály a zřetelnější dialogy. O mohutně znějící basové tóny se postará subwoofer typu Kelton. Navzdory kompaktní velikosti tak máte postaráno o intenzivní zvukový zážitek.

Za dokonale ostrým obrazem stojí PHL Reference Chroma Processor Plus. Jeho úlohou je precizní zpracování jednotlivých pixelů videosignálu ve vertikálním směru. V porovnání s běžnými systémy dokáže reprodukovat data s dvojnásobnou přesností, a proto reprodukuje věrné a ostré podání barev.

Mimořádně přesná je i reprodukce barevných signálů v horizontálním směru, za tu SC-BTX77 vděčí technologii High Precision 4:4:4. Pomocí nové zdokonalené technologie převzorkování P4HD dosahují i DVD filmy ve standardním rozlišení kvality porovnatelné s Full HD rozlišením.

Domácí kino SC-BTX77 poskytuje široké možnosti propojení a oblíbenou funkci VIERA CAST, která umožňuje pohodlný přístup k populárním internetovým aplikacím YouTube, Picassa a k archívu TV Nova. A tento rok přibude i další atraktivní obsah.

Samozřejmostí je funkce BD-Live určená na stahování dat z internetu – jako jsou například obrazový materiál a titulky. Taktéž vám umožní zapojit se do kvízů a interaktivních her, které souvisí s bonusovým obsahem uloženým na Blu-ray discích. BD-Live podporuje i BONUSVIEW.

Fotografie a videa nasnímané digitálními fotoaparáty Lumix a Full HD videokamerami Panasonic v kvalitě 1920×1080, si můžete prostřednictvím BTX77 prohlédnout přímo na vašem televizoru. Stačí vložit paměťovou SD kartu do integrovaného slotu a vaše oblíbené fotografie si můžete prohlížet i jako prezentaci podbarvenou vhodnou hudbou. Nechybí ani funkce VIERA Link, která vám umožní všechny jmenované úkony zvládnout jediným ovladačem.

SC-BTX77 jsou v prodeji za doporučenou MOC 17 995,00 Kč.

O společnosti Panasonic
Panasonic Corporation je světovým leaderem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, obchodních a průmyslových aplikací. Společnost sídlící v japonské Ósace vykázala za finanční rok končící 31. březnem 2009 čisté konsolidované tržby ve výši 7 770 miliard japonských jenů (zhruba 78,4 miliardy amerických dolarů). Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách v Ósace, Nagoji a New Yorku (NYSE: PC). Více informací o společnosti a značce Panasonic najdete na internetových stránkách http://panaso­nic.net.