Hlavní navigace

Sharp představuje novinku pro předvánoční trh 2008: Blu-ray přehrávač BD-HP21S

[Tisková zpráva] Blu-ray přehrávač BD-HP21S je ideální partner pro nejnovější LCD televize Sharp AQUOS. Kombinace špičkové kvality obrazu, množství speciálních funkcí a tenkého designu umožňuje vychutnat si fantastické filmové zážitky v komfortu vlastního domova.

Sdílet

Praha, 21. listopadu 2008. Ať už je to Blu-ray disk, DVD nebo CD – multifunkční AQUOS BD-HP21S je schopný přehrát vše. Díky svému Full HD a 1080p/24Hz výstupu dodává přirozený obraz bez kmitání a průkopnický je i v audio charakteristice: Dolby True HD a DTS-HD zaručí perfektní zvukovou reprodukci nerozeznatelnou od originálu.

Užitečná funkce AQUOS link umožňuje divákovi jedním dálkovým ovladačem komfortně ovládat svůj nový Blu-ray přehrávač a stejně tak jakékoliv další zařízení podporující Link funkci (CEC) – například LCD televizi, audio systém. Další velmi praktickou funkcí je CD-JPEG prohlížeč fotek, který umožní uživatelům předvést své oblíbené fotografie jako slide-show kdykoliv budou chtít.

Díky tenkému designu a kompaktním rozměrům – 430×68×335 milimetrů – kombinovaným s povrchovou úpravou černého klavírního laku je Blu-ray přehrávač BD-HP21S skutečně nepřehlédnutelnou součástí každého obývacího pokoje. Po připojení přehrávače k nejnovější generaci AQUOS Full HD televizí vytvoří tandem poskytující špičkové filmové zážitky pro každou domácnosti.

Za vysokým rozlišením obrazu a vytříbeným designem nezaostává ani ekologičnost produktu, cože je stále sledovanější vlastnost nejnovějších technických výrobků. Zde nový Blu-ray přehrávač od Sharpu sbírá body díky nízké spotřebě energie, která činí 26 wattů při plném provozu a 0,5 wattu v pohotovostním režimu. Přehrávač je také vybaven množstvím konektorů, jako jsou HDMI 1.3 výstup, komponentní a video výstup, levý/pravý audio výstup a také optický digitální audio výstup.

S multifunkčním Blu-ray přehrávačem je standardně dodáván dálkový ovladač s bateriemi, podrobný návod k použití, AV kabely a napájecí šňůra. BD-HP21S se dostane na pulty obchodů koncem listopadu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).