Hlavní navigace

Blu-ray přehrávače Samsung porazily konkurenci ve čtení poničených disků

[Tisková zpráva] Vlastníte doma Blu-ray nebo DVD disky, které už toho hodně zažily, jsou poškrábané, plné otisků prstů a některé přehrávače už je odmítají číst? Pořiďte si Blu-ray přehrávač Samsung! Modely BD-P1600 a BD-P3600, které jsou vybaveny technologií Rolling Actuator a Defect Disc Recovery Solution, jsou hodnoceny jako přehrávače s nejlepší schopností přečíst i poničené disky.

Sdílet

Společnost Samsung přichází s dalším primátem na trhu Blu-ray přehrávačů. Blu-ray přehrávače Samsung BD-P1600 a BD-P3600 se staly nejspolehlivějšími přehrávači poškozených disků. Blu-ray přehrávače Samsung BD-P1600 a BD-P3600 se vyznačují prvenstvím ve čtení disků. Nejlépe ze všech svých konkurentů se vypořádají s disky, které jsou poškrábané, nesou stopy otisků prstů nebo jsou jinak poškozené. Za tyto skvělé výsledky vděčí technologiím Rolling Actuator a Defect Disk Recovery Solution, říká David Vaculík, produktový manager audio-video techniky společnosti Samsung.

Při posuzování schopnosti čtení různě poškozených disků se hodnotí mnoho parametrů – od škrábanců na discích, přes otisky, až po různě vyosené disky nebo například disky se vzduchovou bublinou, která může vzniknout jako drobná vada již při výrobě disků. Ve všech jednotlivých kategoriích překonaly Blu-ray přehrávače Samsung konkurenty ve své třídě, dodává Vaculík.

Patříte-li také mezi ty, kteří si potrpí na spolehlivost a eliminaci vlivů vedoucích k nemožnosti přečtení disků ve chvíli, kdy máte na svůj film nebo hudbu největší chuť, pořiďte si jeden z Blu-ray přehrávačů Samsung: BD-P1600 nebo BD-P3600.

Doporučená maloobchodní cena Blu-ray přehrávače Samsung BD-P1600 činí 6 990,– Kč, u BD-P3600 je 9 990,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).