Hlavní navigace

Fortron/FSP Group představil očekávanou sérii PC zdrojů Bluestorm Pro 80PLUS

[Tisková zpráva] (Praha/Mönchengladbach 24. listopadu 2009) – Na tradici výkonných a mezi uživateli velice oblíbených PC zdrojů Bluestorm z dílny společnosti FSP Group nyní navazuje nová série Bluestorm Pro. FSP Group ve spolupráci s jedním z největších českých a slovenských IT distributorů, firmou AT Computers, nyní uvádí na trh nový model BlueStorm Pro 500 W 80PLUS.

Sdílet

Napájecí zdroje Bluestorm se vyznačují vynikajícím výkonem, kvalitou a cenovou dostupností, což z nich v celé Evropě učinilo vůbec nejpopulárnější modely zdroje značky Fortron určené pro koncové uživatele. Model Bluestorm Pro 500 je kompatibilní se základními deskami osazenými procesory Intel Core 2 i AMD Athlon 64, splňuje specifikace společnosti Intel ATX 12V 2.3 a disponuje dvěma PCIe konektory pro výkonné grafické karty. Vysokou efektivitu zdroje potvrzuje certifikace 80Plus. Do řady Bluestorm přibude ještě před Vánocemi další zajímavá novinka – bronzová verze série Bluestorm.

Klíčové údaje:
Celkový rozsah: 100 – 240 V
Rozměry: 140×150×86 mm
Velkost ventilátoru: 120 mm
Vysoká efektivita: certifikace 80PLUS (efektivita vyšší než 80 procent)
Aktivní PFC
Certifikace 80Plus

O FSP Group a značce Fortron
Produkty značky Fortron vyráběné firmou FSP Group distribuují v České republice AT Computers, 100mega a PARTIS. Více informací najdete na www.fsplifesty­le.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).