Hlavní navigace

Bob Klepl se postaví padesáti blondýnkám na 1. máje!

[Tisková zpráva] Devátý díl soutěžní show Nepodceňuj blondýnky bude opravdu speciální! Před naše ostřílené bojovnice se tentokrát postaví výjimečný a silný soupeř, herec Bohumil Klepl! Jak se Bobovi povede? Zvolí správnou taktiku a dostane se blondýnkám na zoubek? Sledujte soutěž Nepodceňuj blondýnky již tento pátek 1. května ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Bob se mezi padesáti plavovláskami cítil jako ryba ve vodě. Nešetřil šťavnatými komplimenty, když obdivoval jejich krásu a svůdnost. Pokusil se ale atraktivním dívkám odolat, a více než to – všechny je porazit a vyhrát tak peníze na charitu. Pokud Bob vyhraje, poputuje totiž celá výhra na Konto Bariéry, které za peníze nakoupí postiženým dětem notebooky.

A tak se Bob vrhnul po hlavě do soutěžního víru. Hned u prvního tématu – ornitologie – skvěle zabodoval. Cesta prvním kolem byla ovšem velice dramatická, a to až do posledního momentu! Jak si Bob poradil s otázkami z boxu, české poezie, zdravovědy či muzikologie? Na které otázce blondýnky Boba nachytaly? A jak dopadl souboj s top blondýnkou Lucií? Zdvojnásobil Bob svůj charitativní jackpot na v pravdě „hříšné“ otázce?

Soutěž nabrala na obrátkách ve druhém kole. Do posledního momentu Bob překvapoval svou suverenitou a znalostmi. Ale dámy byly zdatné soupeřky. Kdo má lepší znalosti o Mexiku? Kdo četl důkladněji Švejka? Kdo nedával ve škole pozor při fyzice? Koho zaskočí otázka z historie námořních katastrof? A myslíte si, že opravdu víte, kudy teče řeka Vltava? A především: porazí Bob Klepl padesát blondýnek a vyhraje peníze pro Konto Bariéry?

Dozvíte se v pátek 1. května ve 20.00 ve speciálu Nepodceňuj blondýnky na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).