Hlavní navigace

Exkluzivní televizní premiéra české komedie Bobule už v březnu na Film+

[Tisková zpráva] Televizní kanál Film+ uvede český snímek Bobule v exkluzivní televizní premiéře s půlročním předstihem před ostatními stanicemi. Film odvysílá v premiéře již 27. března. Diváci v Česku a na Slovensku mohli komedii doposud vidět jen v kině nebo na DVD.

Sdílet

Praha, 12. března 2009 – Český snímek Bobule, který byl uveden do kin minulý rok a zaznamenal obrovský divácký úspěch, vysílá v exkluzivní televizní premiéře kanál Film+ již 27. března 2009 v 19:55. Diváci si tak poprvé budou moci v televizi vychutnat film, který doposud mohli vidět jen v kinech nebo na DVD. Film+ uvádí snímek v exkluzivní televizní premiéře pro Česko a Slovensko.

Snímek Bobule vidělo v kinech více než 415.000 diváků. Lákadlem pro diváky není jen příjemný český humor, ale také obsazení hlavních rolí: Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Václav Postránecký, Jiří Bábek a Tomáš Matonoha. Letní komedie z prostředí moravské vinice vypráví příběh dvou kamarádů, Honzy a Jirky, kteří využívají svého důvtipu a šarmu k různým kšeftíkům a podvodům. Na dědově moravské vinici se Honza „zašívá“ před pražskou policií a připravuje další podvod. Postupně ale zjišťuje, že už nechce být darebákem. Do děje navíc zasáhnou bodří sousedé, půvabná Klárka i kriminalisté…

„Naší strategií je nabídnout divákům exkluzivní zážitky a chystaná premiéra filmu Bobule do ní skvěle zapadá. I díky takovým filmům roste zájem diváků o Film+. Ve druhém pololetí minulého roku kanál sledovalo 363 tisíc diváků týdně,“ vysvětluje Erika Luzsicza, operation manager IKO Cable. Nejde přitom o jedinou exkluzivní premiéru pro nadcházející měsíce; diváci se mohou těšit například na drama „Skandál“ s Richardem Gerem, který před rokem běžel v českých kinech, nebo romantický film „Iluze lásky“ s Catherine Zeta-Jones a Guyem Pearcem.

„Na letošní léto chystáme rovněž exkluzivní premiéru české komedie ´František je děvkař´, která patří k nejúspěšnějším domácím snímkům minulého roku. Diváci u nás film uvidí s půlročním předstihem před ostatními televizními stanicemi,“ dodává Luzsicza.

V těsném závěsu za komedií Bobule přijde premiéra snímku „Babel“ s Bradem Pittem a Cate Blanchett v hlavních rolích. Půjde o první české uvedení filmu na běžných, neprémiových kanálech. Film+ snímek vysílá 4. dubna ve 21:25.