Hlavní navigace

Boj o ceny TýTý 2009 vrcholí!

[Tisková zpráva] Hlasování, které rozhodne o vítězích cen TýTý 2009 vrcholí. Oblíbeným tvářím a pořadům televize Nova mohou jejich příznivci zasílat hlasy do pátku 26. března, 24.00 hodin. Výsledky hlasování v anketě divácké popularity budou slavnostně vyhlášeny během tradičního předávání cen Týtý 2009.

Sdílet

Praha 24. března 2010 – Hlasování o vítězích ankety TýTý 2009 bude oficiálně ukončeno 26. března 2010 ve 24.00 hodin. Až do páteční půlnoci tedy mohou diváci posílat hlasy svým oblíbeným tvářím a pořadům televize Nova, které vyšly vítězně z první nominační fáze oblíbené ankety divácké popularity. Letošní ročník nabízí novinku – kromě sms zpráv je možno hlasovat i přímo na webových stránkách www.tyty.cz.

Během finálového večera budou moci diváci posílat hlasy i nominovaným v tradiční kategorii Objev roku oceňující osobnost, která se na obrazovce objevila v daném roce poprvé, nebo velmi výrazně zaujala diváky. Žhavým kandidátem na vítězství bude výrazná osobnost, kterou do českého a slovenského showbyznysu přivedla TV Nova. Stejně jako v předchozích ročnících bude i letos uvedena do Dvorany slávy osobnost, výrazně působící v oblasti televizní tvorby.

Více na www.nova.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).