Hlavní navigace

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Další castingové kolo a boj o Divokou kartu míří do Ostravy

[Tisková zpráva] Jeden z účastníků castingu opět dostane šanci získat Divokou kartu soutěže Česko Slovensko má talent. Televize Prima tak zajistí nejrychlejšímu „hledači“ přímý postup do nejznámější světové talentové soutěže, jejíž originál přináší na obrazovky společně se slovenskou TV JOJ. Šťastlivec ovšem musí mít navíc dva speciální talenty: trpělivost a pohotovost.

Sdílet

„Abyste získali Divokou kartu, musíte všechno vidět a všechno slyšet,“ říká marketingová ředitelka Televize Prima Denisa Schulzová. „Pokud chcete divokou kartu najít, na nedělním castingu v ostravském hotelu Imperial poslouchejte pokyny produkce a také Hitrádio Orion.“

Karta bude jen jediná pro celou Ostravu. Dá se tedy očekávat doslova hon, stejně jako v předchozích týdnech v Plzni a v Brně.

Třetí kolo českého konkurzu do show Česko Slovensko má talent začne v neděli 20. června v 9.00 v ostravském hotelu Imperial, Tyršova 6. Při předchozích castingových kolech se shromáždily stovky zajímavých talentů a zájemců o výhru 100 tisíc eur (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v americkém Las Vegas a šanci účastnit se světového finále Got Talent.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).