Hlavní navigace

BOJ O FINÁLE SOUTĚŽE O NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ HLAS

[Tisková zpráva] Semifinále soutěže o nejpříjemnější hlas roku LADY RADIO – RADIO MAN 2006 se uskuteční v úterý 25. dubna od 14 hodin. „Odborná porota vybrala 8 žen a 8 mužů, z nich po takzvaném rozstřelu postoupí do semifinále pětice soutěžících v obou kategoriích,“ vysvětlil ředitel Českého rozhlasu 2 – Praha Jiří Vejvoda.

Sdílet

Do soutěže LADY RADIO – RADIO MAN 2006 se letos přihlásilo celkem 53 žen a 34 mužů. Ti na kazetě nebo na CD sdělili, jaký je podle nich smysl života. Pro úspěšný postup do semifinále byla rozhodující nejen krása hlasu, ale i vtip a nápad.

Semifinálový boj se pod moderátorským vedením Aleše Cibulky uskuteční toto úterý ve Studiu 2 Českého rozhlasu – Vinohradská 12. Na soutěžící čeká 5 disciplín, trojici postupujících do červnového finále určí porota ve složení: programový ředitel Českého rozhlasu Jaromír Ostrý, šéfredaktorka Českého rozhlasu 2 – Praha Bronislava Janečková, herečka Valérie Zawadská, režisér Jaroslav Kodeš a loňští vítězové Lady Radio – Radio Man 2005 Pavla Čížková a Jiří Mottl.

Finále soutěže se bude konat 6. června 2006 v 18.00 v Di­vadle U hasičů. V porotě zasednou známí umělci Pavel Soukup, Jan Saudek, Miroslav Etzler, Uršula Kluková, Veronika Žilková a Bára Štěpánová. Hudbu obstarají Martin Maxa a Vlastimil Horváth.