Hlavní navigace

Bomba v budově TV Nova!

[Tisková zpráva] Nejobávanější výbušnina na světě, která může znamenat v rukou teroristů nebo šílence katastrofu nedozírného rozsahu, se ocitla přímo v budově televize Nova. Tentokrát ji tam ale přivezli samotní pyrotechnici, kteří přímo před kamerami publicistického magazínu Víkend předvedou, jak se zneškodňují nástražné výbušné systémy.

Sdílet

Explozivní reportáž, nabitou těmi nejcitlivějšími informacemi, připravil štáb oblíbeného publicistického pořadu TV Nova Víkend, který se počínaje tímto týdnem přesouvá do nového vysílacího času (úterý 21:30). Přímo do budovy televize Nova na pražském Barrandově dopravili policejní pyrotechnici opravdový semtex, aby mohli názorně vysvětlit, jak se tak mimořádně nebezpečná nálož zneškodňuje. Diváci TV Nova uvidí mimo jiné při práci pyrotechniky, speciálního robota i čtyřnohou odbornici na vyhledávání výbušnin. Seznámí se s hlavními zásadami jejich práce, budou si moci prohlédnout speciální bezpečnostní kontejner, v němž se nebezpečné nálože přepravují.

Obdobně napínavé budou i ostatní reportáže úspěšného magazínu, tentokrát spojené mottem Jak tohle skončí… Autoři magazínu připraví pochoutku, která může strávníka do dvaceti minut zahubit – rybu fugu. Poodhalí tajemství nově vznikajícího léku na rakovinu. Zapátrají po nenamalované tváři Lady Gaga. Seznámí širokou veřejnost se zbrusu novým sportem – fotbal freestyle.Vzácným hostem pořadu bude pamětník, který přežil fašistický vyhlazovací koncentrační tábor Osvětim, jenž bude vyprávět o svém setkání s nechvalně proslulým nacistickým lékařem Josefem Mengele.