Hlavní navigace

BONTONFILM exkluzivně na www.topfun.cz

[Tisková zpráva] Společnost DIVIDA s.r.o., provozovatel serveru Topfun.cz, uzavřela dohodu o exklusivní spolupráci s největším filmovým vydavatelstvím v ČR, společností BONTONFILM a.s.. Partneři se dohodli na elektronickém půjčování filmů společnosti Bontonfilm prostřednictvím služeb VoD a IPTV na platformě www.topfun.cz

Sdílet

Zákazníci serveru Topfun.cz tak budou mít v dohledné době možnost vypůjčit si v internetové videopůjčovně 100 nových titulů, mezi kterými nebudou chybět například filmy Podzim v New Yorku (Richard Gere), Hannibal (Anthony Hopkins), Bílý oleandr (Michael Pfeiffer) nebo Zelené peklo s Johnem Travoltou. Pro děti jsou připraveny další dva díly úspěšného filmu Děti z ostrova pokladů, milovníky domácí produkce potěší např. filmy Žralok v hlavě nebo Doblba s Jaroslavem Duškem.

Dalším krokem v rozvoji serveru Topfun.cz je implementace hollywoodských filmových studií SONY Pictures a 20 Century Fox, jejichž vstup na server Topfun.cz zajišťuje právě Bontonfilm, který se tak významně spolupodílí na budování jednoho z největších projektů v oblasti internetové zábavy v zemích EU.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů a svým uživatelům nabízí nejširší spektrum platebních metod. Topfun.cz dále spouští dostupnost filmové knihovny pro uživatele služeb IPTV prostřednictvím připravované akvizice u několika významných provozovatelů IPTV sítí. Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Česká televize, Mido films, Whisconti, Národní filmový archiv a mnoho dalších.

DIVIDA s.r.o. do projektu Topfun.cz připravuje také vstup dalších významných filmových studií. V nadcházejícím půlroce by se tak měla filmová nabídka portálu Topfun.cz rozšířit minimálně o 1.000 kvalitních filmových titulů.

V hudební sekci Topfun.cz nabízí mimo jiné tituly společností Warner Music a Sony BMG. Topfun jako jediný portál v ČR svým uživatelům na jednom místě nabízí film, hudbu i videoklipy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).