Hlavní navigace

Bonusové balíčky nejen pro nové, ale i stávající zákazníky

[Tisková zpráva] Od 15.ledna mohou zákazníci přejít k T-Mobile, a ponechat si své původní číslo. Do 31.3.2006 za přenesení čísla zaplatí tarifní zákazníci symbolickou korunu a navíc získají bonus podle vlastního výběru. Cena aktivace je u T-Mobile již zahrnuta v ceně přenesení čísla . Nabídka bonusových balíčků je určena nejen pro nové, ale i stávající zákazníky.

Sdílet

Každý, kdo si aktivuje či prodlouží Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či se rozhodne přejít z jakékoli předplacené služby na některý z tarifních programů, si bude moci zvolit jeden ze tří typů „odměn“: balíček volných minut navíc po dobu 12 měsíců, 100 volných SMS měsíčně navíc po dobu 24 měsíců či „surfování“ zdarma po dobu 3 měsíců. Pokud zákazník zatím nechce využívat tarifní program, může přenést své číslo a používat předplacenou službu Twist. Pro tyto zákazníky je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč s počátečním kreditem 300 Kč.

Nabídka pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou

Všichni noví zákazníci, kteří se v období 15.1. – 31.3.2006 rozhodnou nově uzavřít s T-Mobile Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či stávající zákazníci T-Mobile, kteří prodlouží svou smlouvu na dva roky, nebo přejdou z Twistu na tento typ smlouvy, budou za své rozhodnutí odměněni bonusovým balíčkem dle vlastního výběru:
volné minuty do všech domácích sítí navíc po dobu 12 měsíců
volné SMS do všech mobilních sítí v ČR navíc po dobu 24 měsíců
tarifní zvýhodnění Internet+ zdarma po dobu 3 měsíců.

Ti, co se rozhodnou pro 100% slevu na paušál pro tarifní zvýhodnění Internet+, budou po dobu 3 měsíců používat bez omezení datové přenosy prostřednictvím GPRS/EDGE a ušetří celkem 2495,43 Kč (vč. DPH).

Množství volných jednotek pro určité tarify je uvedeno v následující tabulce:

Tarify

Volné minuty do všech sítí v ČR
(12 měsíců)

Volné SMS do všech mobilních sítí v ČR (24 měsíců)

Internet +
(3 měsíce)

10

100

Měsíční paušál zdarma

T 80/ T 80 HIT, e80+20, Profi 100, Profi 100 HIT

40

100

Měsíční paušál zdarma

T 250/ T 250 HIT, e250+50

200

100

Měsíční paušál zdarma

T 600/ T 600 HIT

300

100

Měsíční paušál zdarma

  1. Vybraný bonus není možné během jeho platnosti vyměnit za jiný.
  2. Volné minuty navíc se čerpají po spotřebování všech volných minut.
  3. Při převodu smlouvy nárok na bonus zaniká.
  4. Po vypršení doby platnosti bude slevový balíček automaticky deaktivován. Tarifní zvýhodnění Internet+ zůstává aktivní a je dále zpoplatňováno podle platného ceníku.

Nabídka pro zákazníky s předplacenou kartou

Existuje řada zákazníků, kteří chtějí přenést své oblíbené telefonní číslo, a přitom budou i nadále preferovat předplacenou službu. Pro tyto zájemce je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč, obsahující počáteční kredit 300 Kč.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).