Hlavní navigace

Bonusweb Profi slaví jeden rok

[Tisková zpráva]

Sdílet

BonusWeb PROFI slaví jeden rok

Nadstandardní předplatitelská služba BonusWeb PROFI, kterou nabízí největší český server o počítačových hrách www.BonusWeb.cz z rodiny iDNES, oslavila v neděli 1. června své první narozeniny. „V průběhu května jsme překonali tisíc platících uživatelů a jejich počet neustále roste. V současné době především díky zpravodajství z největšího herního veletrhu E3, kde jsme měli jako jediný český herní server své redaktory,“ popisuje zakladatel BonusWebu a autor myšlenky placeného obsahu Zdeněk Polách.

Při příležitosti oslav prvního výročí nabízí BonusWeb svým návštěvníkům a potencionálním zájemcům zajímavý dárek. „Tak jako jsme návštěvníka, který proťal hranici tisíci platících profíků, odměnili exkluzivní sběratelskou edicí počítačové hry Age of Mythology, jež je v Česku odhadem v počtu tří kusů, oslavíme i první výročí. V rámci služby PROFI+ totiž budou v nabídce špičkové hry, trháky, o které je stále velký zájem, či tituly, které teprve přijdou na trh. To vše za tisíc korun, což je mnohdy méně, než za kolik se hry prodávají v obchodech,“ uvádí Polách.

Služba BonusWeb PROFI je nabízena za poplatek 50 Kč/měsíc, 500 Kč/rok nebo s plnou hrou v rámci PROFI+ za 1000 Kč/rok. Její objednávkou uživatel získá přístup ke všem archivům BonusWebu, bonusové materiály a první dojmy vydávané pouze v rámci PROFI, rychlejší načítání stránek bez reklamy, snadnější navigaci na serveru a řadu dalších výhod. Mimo jiné může využít 5% slevu na nákup počítačových her v internetovém obchodě www.GameStore.cz.

„Zájem je o všechno. Někdo si PROFI předplatí kvůli tomu, aby se dostal k návodům, jiného nebaví čekat ve frontě na stažení hratelného dema či zajímavého přídavku k nějaké hře. Hojně se využívají i slevy při nákupu na GameStore,“ doplňuje Polách.

O společnosti MAFRA:

Společnost MAFRA, a.s. je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES a spolu se svou dceřinnou společností Mobil Media, a.s. provozovatelem zpravodajského serveru iDNES.

iDNES nabízí nejkvalitnější a nejkomplexnější zpravodajství na českém internetu – obecné na adrese zpravy.idnes, sportovní na sport.idnes, ekonomické (ekonomika.id­nes.cz), finanční (fincentrum.cz), technické na mobil.cz, zpravodajství ze světa počítačů (technet.cz), informace pro motoristy na auto.idnes.cz, novinky ze světa bydlení na reality.idnes.cz, cestovatelské aktuality na cestovani.idnes.cz, informace ze společnosti revue.idnes.cz, novinky na poli elektronické zábavy (bonusweb.cz).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).