Hlavní navigace

Borci z Blue Mountain State a Náctileté maminky již v neděli na MTV

[Tisková zpráva] Již v neděli 18. dubna 2010 představí MTV českým a slovenským divákům hned dvě programové novinky. Vůbec první hraný seriál z produkce MTV s názvem Borci z Blue Mountain State a reality sérii Náctileté maminky uvidí diváci každou neděli večer.

Sdílet

Praha 14. dubna 2010 – Borci z Blue Mountain State je nový komediální seriál MTV, který sleduje životy tří mladíků Alexe, Sammyho a Craga. Ti se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického středozápadu. Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svou pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, jemuž plán kariéry profesionálního sportu kontroluje přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky a školu?

Více o Blue Mountain State najdete na stránkách www.mtv.cz a www.visitblue­mountainstate­.com. Borci z Blue Mountain State od 18. dubna každou neděli ve 22.00 na MTV.

Další novinkou ve vysílání je pokračování oblíbeného seriálu 16 a těhotná, tentokrát pod názvem Náctileté maminky. Seriál nahlíží do života mladých matek, které se potýkají s výzvami prvního roku mateřství ještě před dovršením plnoletosti. Manželství, vztahy, podpora rodiny, přijetí na vysokou školu nebo získání zaměstnání – to všechno jsou problémy, kterým jsou denně vystavovány. Náctileté maminky od 18. dubna každou neděli ve 20:45 na MTV

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).