Hlavní navigace

BOŽÍ BOJOVNÍK PROTI ARMÁDĚ BLONDÝN

[Tisková zpráva] Tak takový souboj tu ještě nebyl. V šestém dílu soutěžní hry Nepodceňuj blondýnky čeká na diváky napínavý souboj do poslední vteřiny. A před padesát blondýnek se postaví soutěžící s překvapivým povoláním – Stanislav Švarc je totiž farář… na mateřské….

Sdílet

Dámy, které bez problémů pokořily dosud všechny své soupeře a získaly tak neotřesitelné sebevědomí, vedla do boje sympatická top blondýnka Nerisska, studentka policejní akademie.

Farář se pustil do boje s blonďatými andílky opravdu chrabře: první otázka z politiky byla trefou do černého! A co vy, věděli byste kolik členů má Parlament České republiky? „Blahoslavení chudí duchem,“ glosoval Stanislav úbytek blondýnek a nezadržitelně se blížil do druhého kola. Nezastavily ho ani otázky ze zeměpisu, baletu či dendrologie. Jak asi dopadl souboj s top blondýnkou, na kterou si ponechal Stanislav otázku z oblasti české humoristické literatury? Znásobila mu Nerissa slibný jackpot?

A je tu druhé kolo, do kterého postoupilo čtyřiadvacet blondýnek! Napětí do poslední vteřiny. Zazní všech deset otázek a blondýnkám tentokrát způsobí opravdové potíže. Stanislav měl ale evidentně protekci u nejvyššího, protože způsob, jakým s blondýnkami ve druhém kole soupeřil, byl opravdu velkolepý!

Jak si dámy poradily s otázkami: Která osobnost české historie je vyobrazena na stokorunové bankovce? Jak se nazývá ženský pohlavní hormon? A co třeba zdánlivě banální otázka jaké telefonní číslo má záchranná zdravotnická služba?

Odnese si sympatický boží bojovník Stanislav jackpot nebo snad dokonce najde tu správnou otázku, na kterou nezná odpověď ani jedna blondýnka? Dívejte se na nervydrásající souboj faráře proti padesáti blondýnkám, tento pátek, na Primě – čeká vás skutečně velké překvapení!

Uvidíte už v pátek 10. března ve 20.00 na Primě! Jedno je ale už teď jasné. Nepodceňuj blondýnky! Nebo v tomto případě faráře?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).