Hlavní navigace

Brain Systems získal certifikace firmy IBM

[Tisková zpráva]

Sdílet

Brain Systems získal certifikace firmy IBM

Zaměstnanci softwarové firmy Brain Systems, s.r.o. jsou v České republice zatím jedni z mála, jimž se podařilo získat certifikace firmy IBM pro oblast e-business řešení.

"Tímto krokem prohlubujeme naši dlouhodobou spolupráci s významným partnerem. Přednášky spojené se získáním certifikace nám umožnily rozšířit si technické a obchodní znalosti ve své specializaci, jsme tedy schopni lépe vyhovět náročnějším požadavkům zákazníků, " říká Jakub Dadák, ředitel Brain Systems (www.brainsys.cz)

Certifikace „IBM e-business Solution Advisor“ a „IBM e-business Solution Designer“ zaměstnanci firmy obdrželi na závěr čtrnáctidenního workshopu v rámci Strategic e-business International University v belgickém La Hulpe .

Lektory pro „e-business Solution Advisor“ byl manželský pár Leonard a Bernice Donaldsonovi z Atlanty, kteří vlastní poradenskou firmu působící v oblasti prodejních metod. Oba pracovali dlouhá léta v IBM na marketingových a obchodních postech. Přednášky pro certifikaci „e-busines Solution Designer“ vedl Byron Goddes z kanadského IBM.

Získání certifikátů bylo dalším z kroků s cílem založit konzultační oddělení v Brain Systems, jehož vedením byl pověřen Michal Dvořák, a které bude poskytovat zákazníkům poradenské služby v oblasti internetu a elektronického obchodu.

Brain Systems, s.r.o. je softwarová společnost pro vývoj e-business řešení, která působí od r. 1995. Je zaměřena na vývoj internetových aplikací podle individuálních potřeb zákazníka s důrazem na flexibilitu, stabilitu a outsourcing. Jejími zákazníky jsou mimo jiné Minolta ČR, Knižní Klub či Datart.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).