Hlavní navigace

Brány semifinále X Factoru zůstaly zavřené pro Martinu Pártlovou

[Tisková zpráva] O titul prvního vítěze českého X Factoru a milionovou prémii se v následujících dvou týdnech utkají Ondřej Ruml, Jiří Zonyga a skupina All X. Soutěž skončila pro Martinu Pártlovou, která v Americké noci získala nejméně hlasů diváků.

Sdílet

Praha 19. května 2008 – Již jen poslední dva týdny nás dělí od rozluštění tajenky, kdo se stane historicky prvním vítězem českého X Factoru a získá prémii milion korun na rozjezd své kariéry. Ve hře po včerejší Americké noci zůstali dva zástupci kategorie 25+ Ondřej Ruml a Jiří Zonyga, se kterými soupeří poslední skupina v soutěži – All X.

Americká noc byla poslední pro Martinu Pártlovou. Ta se představila se swingovkou Hanky Panky od Madonny a s písní Say right ve stylu r´n´b od Nelly Furtado. O vyřazení poprvé rozhodovali svým hlasováním pouze diváci a Martina získala nejmenší počet jejich hlasů.

O posledních dvou finalistech se rozhodne v semifinálovém souboji v neděli 25. května, večer s podtitulem Noc rozhodnutí startuje ve 20 hodin na Nově. Soutěžící zazpívají jednu píseň proslavenou filmovou sérií o tajném agentovi 007 Jamesi Bondovi a druhou si vyberou podle vlastního vkusu. V pořadu X Factor – Kdo s koho?!, který začne tradičně po Střepinách a Mr.GS, se dozvíme, kdo se utká o celkové vítězství ve velkém finále.