Hlavní navigace

Březen - měsíc internetu a služby NETBOX Internet jako výhoda pro znevýhodněné

[Tisková zpráva] Brněnská společnost SMART Comp a.s. poskytuje za zvýhodněných podmínek služby NETBOX Internet sdružením zdravotně postižených, domovům pro seniory a dalším znevýhodněným skupinám

Sdílet

Brno, 3. březen 2008 – Společnost SMART Comp a.s., provozovatel metropolitní sítě NETBOX, v souvislosti s jedenáctým ročníkem projektu Březen – měsíc internetu, organizovaným neziskovou organizací BMI, informuje o nabídce a již realizovaných projektech zvýhodněných služeb NETBOX Internet a NETBOX Telefon v duchu motta projektu BMI Internet – výhoda pro znevýhodněné, tedy nabídce znevýhodněným skupinám jako jsou nejen zdravotně postižení, ale také senioři, matky s dětmi či nezaměstnaní.

Společnost SMART Comp., a.s. poskytuje zvýhodněné linky služby NETBOX Internet jak zdravotně, tak i sociálně znevýhodněným skupinám a jejich zařízením, včetně školních zařízení. Příkladem mohou být realizované přípojky služby NETBOX Internet pro sdružení Liga za práva vozíčkářů, Domov pro seniory Mikuláškovo náměstí v Brně Bohunicích, Kulturní Centrum Líšeň, Středisko volného času Lužánky, Národní radu zdravotně postižených ČR, Občanské sdružení NADĚJE nebo Střední školu pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2 a další.

„Zvýhodněné připojení k internetu včetně VoIP telefonie pro neziskové organizace je spolu s nabídkou pro vzdělávací instituce, státní správu a samosprávu zahrnuto v tarifu služby NETBOX GOV & EDU. Oblast činnosti naší společnosti nám také umožňuje vycházet vstříc osobám se zdravotním postižením a plně umožnit jejich zaměstnávání, zejména v rámci našeho call centra. “ řekl Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje společnosti SMART Comp a. s.

„Cenově zvýhodněnou 2Mbitovou linku NETBOX Internet využíváme již druhým rokem a jsme se službou spokojeni. Připojeno je i Společenské centrum Bystrc, Dům s pečovatelskou službou Vondrákova a několik mateřských a základních škol .“ uvedl pan Jiří Altman, místostarosta městské části Brno Bystrc a dodal: „Ve spolupráci se společností SMART Comp., a.s. jsme realizovali i HotSpot, který umožňuje bezplatné internetové připojení v blízkosti radnice MČ Brno-Bystrc.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).