Hlavní navigace

Březnové technologické novinky projektu Czechia

[Tisková zpráva]

Sdílet

Březnové technologické novinky projektu Czechia

Brno, 28. února 2002 – ZONER software, provozovatel nejstaršího českého specializovaného webhostingového projektu Czechia (www.czechia.com), připravil k začátku „března, měsíce internetu“, několik zajímavých novinek v nabídce internetových služeb.

Nejvýznamnější novinkou jsou dvě nové webhostingové služby. S ohledem na vývoj a potřeby webhostingového trhu tak ZONER software přináší cenově výhodné varianty – linuxPlus a dotNet. Názvy variant jsou odvozeny od technologií, kterých využívají. Obě varianty obsahuji 100 MB prostoru a 20 +1 emailových schránek a možnost využití SQL databáze v ceně varianty. Na obou je také možné použít skripty vytvořené pro linuxPlus v PHP4 a pro dotNET v nové technologii ASPX společnosti Microsoft. Pro variantu dotNET je již k dispozici MS SQL 2000 a navíc také podpora nejnovější verze MS FrontPage Extensions 2002.

V rámci rozšiřování a zkvalitňování služeb Českého informačního serveru Czechia přináší ZONER software možnost úhrady poskytovaných služeb platebními kartami VISA a EuroCard/Master­Card. Odkaz pro zahájení on-line platby je umístěn ve fakturačním přehledu služeb na jednotlivých účtech v centru administrace.

Poslední novinku uvítají zejména zájemci o domény .BIZ. Vzhledem k velkému zájmu o registrace domén .BIZ a .INFO, bylo možné dosáhnout výrazného snížení ceny registrací. Od 1. 3. 2002 tak bude registrujícím domény .BIZ, kteří registraci provedou přes Czechii, účtován nižší registrační poplatek – 1 250 Kč bez DPH na období dvou let, stejně jako u domén .INFO.

Kontaktní informace:

Marian Němec, obchodní manažer pro internetové služby
ZONER software, s. r. o.
tel.: +420–5–43257244,
e-mail: nemec@zoner.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).