Hlavní navigace

British Open 2007 na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Nejslavnější golfový turnaj světa se po roce vrací na obrazovky Galaxie sport. Na východním pobřeží Skotska se o legendární “The Claret Jug“ utká kompletní světová špička v čele s Tigerem Woodsem. Na tomto extrémně náročném linksovém hřišti v Carnoustie bude Američan obhajovat prvenství z posledních dvou ročníků.

Sdílet

V Hradci Králové 17. července 2007 – Cestu za vítězstvím na 136. Open se mu budou snažit ztížit jeho krajané Jim Furyk či Phil Mickelson, nejlepší Evropané v čele s Colinem Montgomeriem, který stále čeká na svůj první titul na „major“ turnaji či Jihoafričané Ernie Els a Retief Goosen. Na skotské hřiště Carnoustie se British Open vrací po 8 letech. Právě zde v roce 1999 naposledy zvítězil Evropan Paul Lawrie, který využil nepochopitelného kolapsu Francouze Jeana Van de Veldeho a porazil ho v play-off. Prožije British Open podobné drama i letos?

Na odpověď na tuto otázku si budeme muset počkat až do neděle, ale již nyní je jisté, že vítěz letošního turnaje získá 1.500.000 USD, což je nejvyšší finanční výhra, jaká byla doposud vyplacena na jakémkoliv major turnaji.

Společně s komentátory Galaxie sport Petrem Janouchem a Petrem Uhlíkem sledujte přímé přenosy na Galaxii sport!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).