Hlavní navigace

Brněnská pobočka Cleverlance se přestěhovala do nového sídla

[Tisková zpráva] Brněnská pobočka společnosti Cleverlance Enterprise Solutions nyní sídlí na nové adrese v office parku Spielberk.

Sdílet

Brno, 2. ledna 2008 – Společnost Cleverlance přestěhovala v průběhu měsíce prosince loňského roku svoji brněnskou pobočku do nových prostor v office parku Spielberk. Nové kanceláře poskytují dvojnásobnou plochu v úplně novém reprezentativním komplexu. Přestěhování umožní další plánovaný růst pobočky a zároveň poskytne zaměstnancům ještě vyšší komfort. Cleverlance plánuje přestěhovat do bezprostřední blízkosti rovněž svoji novou divizi Security, která vznikla akvizicí společnosti AEC.

„Office park Spielberk odpovídá našim představám o reprezentativním sídle společnosti Cleverlance. Již téměř dva roky jsme sídlili v jiné části Spielberk parku, proto byl přesun pro zaměstnance méně náročný, než kdybychom se stěhovali přes celé Brno. Zaměstnanci si na nové prostředí rychle zvykli a věřím, že díky většímu a komfortnějšímu prostředí budou ještě spokojenější,“ uvedl Marián Peťko, Brno Branch Manager společnosti Cleverlance.

Od pondělí 10. prosince 2007 působí brněnská pobočka Cleverlance na této nové kontaktní adrese:

Cleverlance Enterprise Solutions, a.s.
Spielberk office centre
Holandská 2
639 00 Brno

Tel.: +420 530 507 200
Fax: +420 530 507 220

Fakturační adresa, telefonické a faxové spojení zůstává nezměněno.

Jen za uplynulý rok se počet zaměstnanců Cleverlance zvýšil díky růstu a akvizici společnosti AEC o 200 lidí. Na brněnské pobočce se tento nárůst projevil dokonce jako dvojnásobný. Cleverlance dosáhla v roce 2006 obratu 437 mil. Kč. Odhad konsolidovaného obratu Cleverlance a AEC za rok 2007 je 600 mil. Kč.