Hlavní navigace

Brněnské Kentico software otevírá pobočku v USA

[Tisková zpráva] BRNO, 24. listopadu 2008 – Společnost Kentico software (http://www.kentico.com), dodavatel publikačního systému Kentico CMS, oznámila otevření své pobočky ve městě Nashua ve státě New Hampshire v USA. Cílem pobočka je navázat na dosavadní úspěchy na severoamerickém trhu a podpořit další aktivity Kentico software v USA.

Sdílet

Kentico software, brněnská softwarová firma dodávající webový publikační systém Kentico CMS, otevírá novou pobočku v USA, ve státě New Hampshire. Americká pobočka bude zpočátku zajišťovat prodejní a marketingové aktivity. Pobočka bude řídit aktivity na území USA, Kanady a Mexika.

Americká pobočka bude řízena panem Eric C. Webbem, který ve společnosti nastupuje na pozici Director of Business Development (ředitel rozvoje podnikání). Eric C. Webb bude přijímat klíčová obchodní rozhodnutí, vytvářet nová strategická partnerství a získávat podněty pro vývoj dalších verzí Kentico CMS. Eric C. Webb s sebou do firmy Kentico Software přináší více než devítileté zkušenosti z oblasti prodeje softwarových řešení. Mezi jeho předchozí zaměstnavatele patří společnost Ektron, kde pracoval jako Channel Sales Manager, a společnost NTP Software, kde zastával funkci prodejce pro klíčové zákazníky.

„Jsem rád, že nastupuji do firmy Kentico Software v době dynamického růstu, který v posledních letech na americkém trhu zaznamenala“ řekl Eric C. Webb, Director of Business Development.”Za­ložení pobočky dále posílí současnou firemní orientaci na rychlé a kvalitní plnění aktálních potřeb zákazníků a umožní nám rozšířit partnerskou komunitu na severoamerickém trhu­.”

„Vzhledem k naší stávající pozici na trhu USA bylo otevření americké pobočky dalším logickým krokem v rozvoji firmy,“ řekl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Kentico software. „Jsme rádi, že můžeme v našem týmu přivítat Erica C. Webba, protože jeho zkušenosti nadále rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby v USA“.

Nová pobočka je umístěna ve měste Nashua ve státě New Hampshire a bude pokrývat severoamerický trh. Pobočku je možné kontaktovat na telefoním čísle +1 (603) 336–6020 nebo na e-mailu eric.webb@ken­tico.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).