Hlavní navigace

Na brněnský casting Česko Slovenské SuperStar se přihlásilo přes 3 000 soutěžících

[Tisková zpráva] O víkendu odstartovaly castingy velké hudební megašou Česko Slovenská SuperStar, kterou diváci uvidí souběžně na obrazovkách TV Nova a TV Markíza po letních prázdninách. Vyhlášení soutěže provází obrovský zájem účastníků, kterých se již přihlásilo více než deset tisíc!

Sdílet

Brno 22. června 2008 – Přes tři tisíce mladých lidí toužících po titulu první Česko Slovenské SuperStar se přihlásilo na brněnský casting, kterým celý megaprojekt dvou nejsledovanějších televizí v České a Slovenské republice odstartoval v sobotu 20.6. na brněnském Výstavišti. Již od šesti hodin ráno se před zbrusu novým pavilonem P začínaly tvořit dlouhé fronty netrpělivých zpěváků a zpěvaček. Od brzkého příchodu je neodradil ani neustávající déšť.

Novinkou pro české účastníky byla možnost doprovodit se při vystoupení před porotou na hudební nástroj. Této možnosti řada soutěžících opravdu využila a tak se v davu objevila především spousta kytar, ale také housle či klávesy. Mezi čekajícími nechybělo ani několik známých tváří z dřívějších národních ročníků – známý člen slovenské Hvězdné pěchoty, nebo několik semifinalistů české SuperStar.

Dobrá nálada soutěžící tradičně neopouštěla po celý den. Postupně předváděli svá čísla ostatním čekajícím a nechyběl ani společný zpěv známých hitů. K příjemné atmosféře významně přispívali také oba hvězdní moderátoři soutěže Adela Banášová a Leoš Mareš, kteří se vedle natáčení rozhovorů stačili věnovat i soutěžícím čekajícím na svou šanci před porotou.

Nově složená porota přišla hned na konci prvního dne o jednoho svého člena. Ondřej Hejma si musel plnit pracovní povinnosti, a tak část brněnského castingu museli zbylí tři porotci Marta Jandová, Dara Rolins a Pavol Habera absolvovat bez něj. Ondřeje Hejmu si v Brně netradičně letadlem vyzvedl jeho kolega, ex-porotce SuperStar, skladatel, producent a pilot Ondřej Soukup. Více informací naleznete na www.superstar.tv.

Castingy pokračují dalším kolem ve středu 24. června v Bratislavě (Expo Klub Incheba), v neděli 28. června v Praze (Corinthia Hotel Prague) a končí 7. července v Košicích (Hotel Double Tree by Hiton).

Česko Slovenská SuperStar je historicky první soutěž tohoto typu pořádaná dvěma samostatnými zeměmi. Zároveň je největším dosud realizovaným společným projektem TV Nova a TV Markíza. Na vítěze čeká vedle titulu první Česko Slovenské SuperStar i exkluzivní nahrávací smlouva a roční televizní kontrakt na 100 000 eur. První Česko Slovenskou SuperStar budeme znát 20. prosince 2009. Více informací naleznete na internetových stránkách www.superstar.tv.